Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1[UNBAN]1julia1
#31
Moim zdaniem każdy zasługuje na drugą szanse każdy popełnia błędy ale dlatego popełniamy te błędy żeby na drugi raz ich nie robić
"Uczymy się na swoich błędach" więc oczywiście jestem za tym by julka przynajmniej dostała UBA Ale wiem że administracja postąpi słusznie c;
To moje zdanie c; na ten temat..
#32
Momo nie bądź taki XD ub się należy
#33
Staty dla osób korzystających z multi powinny być wyzerowane, to moje zdanie. Nie jestem dalej do końca pewny czy ub jest słuszny... Chociaż, ja też miałem bana i co? Nie chciało mi się pisać wątku na forum tylko 25 zyla poszło :p. Tobie też radzę bo zanim to się rozpatrzy, to minie pare dobrych dni.
#34
wiesz.. 25zl to troche duzo xD a pare dni wytrzymasz
#35
Nie mam nic przeciwko do wyzerowania moich stat :/ zasłuzyłam xd Bardzo prosze o ub :c I jak jest taka potrzeba to tez wyzerowania stat
Never lose hope... 
#36
Unbana nie otrzymasz.
Na tym swoim multi nie dość że nabijałaś sobie staty to i mnie uraziłaś.
Na tym twoim multikoncie chciałam cię sprawdzić a ty co?
Proszę logi:
[22:291] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Lobby] nalagx35: OneillToFlak zostajesz sprawdzany podaj skype 2 minuty logout = ban
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zamow Miecz Dusz!
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zniszcz wrogow Mieczem Dusz!
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] Szlachetny miecz o ogromnej sile!
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] ZAMOW Najlepszy Miecz a bedziesz mogl go uzyc w kazdej grze!
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] Wyslij SMS: AN1.TWOJNICK Na numer: 92045 (20zl netto)
[22:292] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[22:29:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Blue] OneillToFlak: Pierdol sie

Co myślisz że jak do mnie masz brak kultury na multi to twoje główne konto nie jest odpowiedzialne?
Nie.
Będę miła i zmienię ci powód bana na: Multikonta/oszukiwanie(wykorzystywanie multikonta do nabijania statów)/brak kultury do administracji :3
Pasuje?
#37
(18-09-2016, 09:24 AM)Skillpvp123 napisał(a): Nie no, to chyba oczywiste że julka zasługuje na ub.
Czm jakiś szymon zrobił multi itd i dostał unbana a julka nie? To niejest zbytnio sprawiedliwe.
Jula już długo tu gra i powinna dostać drugą szanse.

On swojego konta nie wykorzystywał do nieodpowiednich celów, po prostu chciał wyjaśnić bana oraz to było konto jego rodzeństwa.
#38
Rozumiem..
Never lose hope... 
#39
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości