Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1[UNBAN]1julia1
#21
A mógłby pan podać przykład? Wiem że jest pan Administratorem i że to pan decyduje o przewinieniach i nie musi się z tego tłumaczyć, ale byłbym wdzięczny.
#22
Nie chce mi się szukać w logach ale na upartego bym znalazł.
#23
No dobrze mimo wszystko dalej zostaję przy swoim ponieważ przez 3 lata grała bez cheatów/multi dopiero teraz mały incydent, chwila słabości.
#24
Nie no, to chyba oczywiste że julka zasługuje na ub.
Czm jakiś szymon zrobił multi itd i dostał unbana a julka nie? To niejest zbytnio sprawiedliwe.
Jula już długo tu gra i powinna dostać drugą szanse.
#25
Skill ma racje, a poza tym wegar miał chyba z 10 multi i na 2 dzień dostał ub.
#26
FrOsT89 proszę cie daj jej 1 szansę ona już więcej tego nie zrobi nie bądź nie miły. FrOsT obiecuje ci że jak zrobi multi zbanujesz ją na zawsze i nie będziemy do cb pisać no weź no proszę cię ;-;
#27
Ehhh tym osobom którzy nabijali sobie kille na multi,cheatach powinni byc staty wyzerowane - niektórzy przez to mają 700+ killi. Nie jestem za ub...
#28
To niech mi wyzerują te staty :/ A ja przysięgam ze nigdy tego nie zrobie.. Załuje tego co zrobiłam i jak to sie powtórzy (nie powtórzy sie ) To banujcie mnie na zawsze
Never lose hope... 
#29
(18-09-2016, 10:00 AM)momolek napisał(a): Ehhh tym osobom którzy nabijali sobie kille na multi,cheatach powinni byc staty wyzerowane - niektórzy przez to mają 700+ killi. Nie jestem za ub...

to  niech 1julia1 wyzerują staty i niech dadzą ub momolek tak będzie sprawiedliwie i ona więcej tego błędu. Prosze cię pomógł byś nam 
#30
Ale sie porobiło. Poprostu pomyślcie troche i dajcie Julce Unbana
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości