Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjUnBan x2
#11
Nigdzie sie nie wybieram, nie musisz cały czas tego pisać że mam iść
#12
(27-11-2016, 10:22 PM)lopkuijj napisał(a): No to chyba wiadome. Też jestem człowiekiem. Człowiek człowiekowi równy więc nie czuje potrzeby wyrażania się do ciebie jak w sposób kulturalny

Oczywiście, ale przebywasz na serwerze gdzie akceptujesz regulamin i ustalenia administracji czyli to administracja tu ustala jak się zachowywać a wy wchodząc na ten serwer to akceptujecie, a ustalone jest że jeden do drugiego ma szacunek i czy ci się to podoba czy też nie.
#13
Lopkuijj, przypominam, że to prośba o TWOJEGO UnBana, a nie xShania. Jak chce UnBana to niech SAMA przyjdzie na forum i SAMA pisze prośbę o UnBana, bo przypominam jeden z punktów regulaminu "Prośbę o UnBana składa osoba zbanowana." Jesteś xShania? No właśnie. A propo twojej prośby o UnBana. Ban jest jak najbardziej słuszny, regulamin złamałaś, więc zostałaś ukarana, tak trudno to pojąć?

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#14
Tak się zastanawiam czemu mówisz tak o szacunku do twojej osoby a do mnie go nie masz. Mówisz, że jak mi sie nie podoba to mam iść, takie podejście do gracza?
#15
No ale źle mówię?
No co mam pisać? nie podoba ci się zostań!!! zostań proszę zostań!1111!
Tak to widzisz?
Bo jak dla mnie to nie ma tu "braku szacunku"
#16
A czy ja pisze o unbanie shani? Ja pisze o swoim unbanie i o problemach do administracj
#17
Poruszyłaś temat Shani także się nie dziw że tak to zrozumiała, bo w poprzednim wątku faktycznie poruszałaś ten temat i w tym tez próbowałaś.
A co do tego mojego "braku szacunku" do twojej osoby to szacunek jest i nie mów że nie. Mówiąc że jak ci się nie podoba możesz wyjść wygląda to tak:
Podoba ci się serwer i akceptujesz regulamin i postanowienia administracji - zostań i rób jak uważasz
nie podoba ci się serwer czy tam administracji regulamin bądź postanowienia administracji - po prostu wyjdź.
Nikt cię tu nie trzyma, problemy jakie masz do administracji lub serwera można wyjaśnić i ewentualnie zmienić ale nie się z nimi sprzeczać.
#18
Dobra, kończę już, jutro jeszcze wróce do tej sprawy i proszę nie dodawać jej do archiwum iż, napewno chce ją jeszcze rozważać, mam nadzieje że jutro ktoś rozpatrzy tą sprawę (Chodzi mi o administracje wyższą) Dziękuję dobranoc.
#19
Prowadzimy tą "sprzeczkę" od ponad godziny, jeżeli masz dalej jakieś problemy to napisz mi na pw abym otworzyła ten wątek ale na dzień dzisiejszy go po prostu zamykam bo sama mam jutro do szkoły. I nie zakładaj kolejnych wątków na ten temat po prostu mi na pw napisz abym go otworzyła a jutro otworzę, a kolejne wątki mogą zakończyć się banem bo można po prostu poprosić o otworzenie go.
Na chwilę obecną zamykam.
#20
Heart 
Witam serdecznie.  
Przeczytałam sobie oba wątki,  rozumiem,  że ten jest dokończeniem poprzedniego, mimo,  że trochę zbacza z tematu. 
Po pierwsze : Zanim autorka napisze wątek, niech się zastanowi czego on ma dotyczyć.  
Gdyż tu widzę temat, który porusza szacunek administracji do graczy, który kompletnie nie  wiem jak się tu znalazł skoro Unban dotyczy tylko i wyłącznie bana za słowa.  Słowa, łamiące regulamin, użyte przez gracza wnoszącego apelację. 
Kolejny temat wchodzący w wątek,  to Unban innego gracza,  dalej nie powiązany ze sprawą,  co prawda łączący się z tematem,  o którym wspomniałam wcześniej,  ale dalej nie z tematem wątku poprzedniego, którego ten ma być dokończeniem. 
Rozumiem,  gdy ktoś składa apelacje o Unbana permanentnego,  ale z tego co czytałam był to ban czasowy. 
Jak sama nazwa mówi, znika on po czasie, więc prawdopodobnie nałożonej kary już nie ma,  poprzednia sprawa zamknięta, więc nie widzę potrzeby by ten wątek był prowadzony dalej. Chyba,  że ma on na celu prowadzenie tematu Unbana xshani,  czy niekompetencji ze  strony administracji, w takim wypadku radzę zmienić temat wątku. 
Sprawa poprzednia z tego co widzę jest rozwiązana.  
Gracz łamie regulamin = otrzymuje karę.
Jeszcze podkreślę jedną rzecz.  
Słowo,  pozwolę sobie go użyć "cipa" jest obrazą.  Skoro chcesz już używać tego typu określeń,  zapoznaj się z synonimami tego słowa. Bo wątpię, by Pani od biologii używałaby takiego słownictwa  ucząc w szkole. 

Pouczę również,  że gdy administrator zamyka wątek, a  autor chce kontynuować sprawę,  niech zgłosi się do administracji, by go otworzyła. W ten sposób unikniemy zbędnego zaśmiecania forum. 

Jeśli coś źle zrozumiałam,  miło przyjmę wytłumaczenie tego,  bo jak narazie tyle ja widzę. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości