Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjUnBan x2
#1
Jeszcze nie skończyłam rozmowy chce wyjaśnić tą sprawę. Zorientowałam, się że nie czytasz w myślach. Jakoś się spostrzegłam. Co masz na myśli "Ale w przeciwieństwie do ciebie ja szanuje innych i nie pozwolę aby ktoś ich obrażał" Umm, jeśli nazywasz po zbanowaniu gracza xShania i napisaniu potem "Koniec gówniarskiego przedstawienia" gdzie ta osoba jest o dużo lat starsza od ciebie szacunkiem, to ten serwer jest mega i szczególnie administracja.
#2
Przepraszam, że się wtrącę, ale to nie ban za obrazę tylko za słowa. Nie zbyt ważne jest kogo tak nazywałaś, ale jakiego słowa użyłaś. A to, że kierowane jest do tej osoby, która pozwala na nazywanie się tak, to może bez łamania regulaminu. Nazywajcie się tak na skypie czy na prywatnych wiadomościach, a nie na all chachie, gdzie widząc to gracz ma konieczność to zgłosić, gdyż ktoś łamie regulamin. To tyle ode mnie.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
xLuga, ale administratorka powiedziała ,że "W przeciwieństwie do ciebie mam szacunek do innych". Napisałam wyżej to co powiedziała po zbanowaniu xShania.
#4
Po tym co napisałaś, że pozwolił się wyzywać, a ty to robisz, to widać ten szacunek, zamiast do niego normalnie po nicku czy jak sobie pozwalacie po imieniu napisać.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Nie obchodzi mnie ile ma lat, szacunek ma się do każdego.
A to nie było u mnie "gówniarskie zachowanie" tylko gówniarskie przedstawienie, bo nie wiem jak ta dziewczyna może się odzywać do mnie jak do koleżanki.
A i mam propozycję, zajmij się sobą bo dziewczyna nie potrzebuje adwokatów. A jakby miała jakieś pretensje do tego co zrobiłam to by to zgłosiła na forum i sama wyjaśniła. A jeżeli coś ci się nie podoba w administracji i zachowaniu to po prostu wyjdź, bo jakoś nikomu prócz tobie i twoim przyjaciołom nie przeszkadza administracja. Cudem 500 osób nie ma pretensji tylko akurat ty i twoi znajomi.
#6
Haha niewiem jak ta dziewczyna może sie odzywac do mnie jak do koleżanki... A co ma mówić wasza wysokość?
#7
A kim ty niby jesteś? Ja ustalam do kogo mam jaki szacunek, a mało mnie to obchodzi że jesteś administratorką tego serwera, nie znaczy że muszę się ciebie słuchać. Właśnie tak ta "dziewczyna" potrzebuje adwokata, i to też powinno cie to mało obchodzić dlaczego ją bronie.
#8
Bastiii przypominam że osoby niepowiązane z skargą nie mogą się wypowiadać.
Ma się odzywać jak do człowieka, czyli normalnie.
Wyjaśnić spokojnie sytuacje a nie pisać chaotycznie i jaka to ja jestem zła.
#9
Lopkuijj jestem człowiekiem.
A na naszym serwerze każdy ma do każdego szacunek a jak ci się to nie podoba to nie masz tu czego szukać i możesz iść sobie twój szacunek ustalać gdzieś indziej. A słuchać mnie się nie musisz i nie wiem gdzie ty tu widzisz że masz się mnie słuchać. A adwokata nie potrzebuje.
#10
No to chyba wiadome. Też jestem człowiekiem. Człowiek człowiekowi równy więc nie czuje potrzeby wyrażania się do ciebie jak w sposób kulturalny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości