Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snick[SKARGA] oneill i Wegar
#1
Twój nick: SnickersGamerPL
Nick Oskarżonego: oneill i Wegar
Powód: Dawanie - reputacji bez powodu
Tryb, na którym się to wydarzyło: Forum mcsurvi.pl
Godzina, data: 12:10 21.08.2016
Krótki opis sytuacji: Gracze dają -1 reputacji, za następujące powody:
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/cf07e46903456.png.html
https://zapodaj.net/f478111618d5c.png.html
Gracz~Sn1ck


#2
Reputacja gracza oneil zostanie usunięta iż nie jest to żaden powód dania -
A Wegar dał ci repkę z tego co widzę "denerwujący" także to jego zdanie i tego już nie można usunąć.
Repka usunięta od Oneil.
#3
Mój nick pisze się Oneill powtórzę: Oneill, przez dwa l. Istnieje oneil przez jedno l ale to ktoś inny więc proszę się poprawić Nalagx35.
Dziękuję.

EDIT: A i jeszcze jedno nie pisze się ''nie jest to powód dania'' gdyż jest to kompletnie niepoprawne gramatycznie. Powinnaś napisać na przykład: Nie jest to podstawa na mocy której mógł ci wystawić taką ocenę. W ogóle to dlaczego moja reputacja została usunięta a Wegara nie. Idąc twoim tokiem rozumowania. To e jest vipem to nie jest podstawa do wystawiania oceny, a to że po prostu jest, jest już podstawą do oceny. Żądam wyjaśnień.
#4
Gratki nala za awans
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#5
Oneill*
Nie musisz powtarzać, nie jestem ślepa. Napiszesz 1 raz i widać, spokojnie.
Punkt reputacji którą dałeś była nie na miejscu.
"Zgadzam się z Lordem" jakoś tak.
Co to wnosi o użytkowniku?
To wnosi że się zgadzasz z Lordem czy jak? bo nie rozumiem.
Jak masz już oceniać użytkownika to pisz co twoim zdaniem w nim jest nie odpowiednie.
#6
Miałem dokładnie taką samą opinie o użytkowniku co lord mnie też denerwuje wiec na swój sposób to napisałem, sens wypowiedzi był.
#7
Heart 
Nie chcemy na forum reputacji typu: 
Graczv1 : Popieram reputacje Damianka. 
Graczv2 : Ja też popieram.
Graczv3 : Popieram.
Graczv4: Popieram.
To jest zwykły spam. Niby powiesz, że w jakiś sposób z sensem, ale tak by wyglądały reputacje, jakby więcej użytkowników rozumowało Twoim tokiem myślenia. Wink
Więc na przyszłość radzę ocenić swoim skromnym zdaniem. 

//Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości