Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NoHackForYouSkarga na nalagx35
#11
Jeżeli jest tutaj ktoś z tej dramy (nie chcę i nikt nie powinien prócz gmodów rozwiązywać sprawy między wami). Anonieji: O co chodziło z tym ,,Jak usunie to napisze do titka"?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#12
Zapewne chodziło o to że skarga ta mogła być usunięta (tak ZAPEWNE uważali) i anoniej miał na to taki myk że wyśle go tobie. Wiem tłumaczę takie rzeczy jak jakiś...
#13
Spoko.
Kolejna drama z masą kulawych argumentów.
Nala to nowa jrmodka, o ile wiem i piszę to wszędzie skargą nie może być nieprawidłowy ban. Jeżeli awornah chciałaby sama napisałaby skargę/prośbę o UB na forum. Nigdy nie nawidziłem pośredników. Skoro ban był słuszny, okej nie ma o co się spinać.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#14
Heart 
(12-05-2016, 06:27 PM)NoHackForYou napisał(a):
(12-05-2016, 06:25 PM)Omexia napisał(a): Sprawdzanie nie jest jakimś przymusem, nauczy się, wyćwiczy, będzie dobrze.
Ja w sumie mało co sprawdzam, widzę cheaty, banuję. Prosta piłka.

Co do bana za "irytowanie", najlepiej nalagx35 by dała i swoje logi. ^^
I ogółem, no cóż za "Irytowanie" i ja nie banuję. Bo jak ktoś mnie "wkurza" to jest już moja sprawa, nie łamiąca regulaminu.
Równie dobrze wkurzać kogoś może gracz, który napisze "Jestem najfajniejszy, mądry" i nie wiadomo co. Także to to samo prawie. ;d

A co do logów, to takie 2/10 są, widzę tam tylko jak nalagx35 zaprasza awornah na sprawdzanie. ^^ Chyba, ze coś przeoczyłam.

Tak jak pisałem, nie dałem pełnych bo pisałem prywatne wiadomości z awornah. Jeśli nala mnie przeprosi to koniec sprawy. Ja w sumie też przepraszam, bo jednak naskoczyłem troszkę.

Wystarczyłby Screen z zamazanymi Pw. :d
No, ale to już chyba koniec tematu, takie mam wrażenie, więc zamykam.
Co do regulaminu, zobaczę dzisiaj, może poprawię.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości