Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NoHackForYouSkarga na nalagx35
#1
Twój nick: Southpark2003
  Nick Oskarżonego: nalagx35
  Powód: Prawdopodbnie irytowanie, za co banów nie ma.
  Tryb, na którym się to wydarzyło: PvP Classic
  Godzina, data: 19:21
  Krótki opis sytuacji: Kłócę się oto, że moja koleżanka dostała bana za nic, po czym dostaję bana, nie obraziłem nikogo.      
Dostałem bana za irytację jej.
  [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Proszę tutaj logi
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT]
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:11:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Jezu, jaka patolka xd
[19:11:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » kamcia nie mamy soja już?
[19:11:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PVPlog] charman72 wylogowal sie podczas walki!
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Chcesz porozmawiac z innymi graczami serwera ?
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Wbijaj na TeamSpeak3 ----> Ts.McSurvi.pl
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:12:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] lego1234 » nalag awo logla !
[19:12:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » czy mamy
[19:12:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] nalagx35 zbanowal awornah za Ban za: Cheaty x3/ logout podczas sprawdzania Regulamin zlamany Odbanuj sie wyslij sms MCSBAN.TwojNick na numer 92045

                             Moje pisanie: [19:07:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [JM] nalagx35 » awornah zostajesz sprawdzana podaj skype masz 3 minuty logout = ban
[19:07:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] Kamcia808 » Spoko :p
[19:07:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GoXMi -> Ja] czm >< ?Tongue
[19:07:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] awornah » serio? kk.
[19:07:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] Southpark2003 » nala ona nic nie ma, sprawdzala ja omexia...
[19:07:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] Anonieji » nala to teraz XD boło op xD
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:07:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:07:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] ona nic nie ma
[19:07:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » plis nie bij
[19:07:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] starky
[19:07:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] wiem...
[19:07:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] dawaj skypa
[19:07:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [JM] nalagx35 » Southpark2003 ja chcę się upewnić
[19:07:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] awornah » śmieszne troche. Daj więcej czasu bo muszę mikro załatwić.
[19:07:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] cos ci kurwa powiem
[19:07:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] HaSSaN » MichalordPS chodzi po wodzie
[19:07:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [JM] nalagx35 » Nie musisz gadać
[19:07:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] padniesz
[19:08:00] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] dobra to posuchasz
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] KoxToErzi » ErziGaming
[19:08:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] załamiesz sie
[19:08:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] ErziGaming » ?
[19:08:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] czek zadzwon.
[19:08:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] nalagx35 zbanowal michalordps za Ban za: Cheaty x3 Regulamin zlamany Odbanuj sie wyslij sms MCSBAN.TwojNick na numer 92045
[19:08:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » ja już tam byłam
[19:08:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] Kamcia808 » xXSFCShAdOwXx spoko
[19:08:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] awornah » Nala msg.
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:08:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [JM] nalagx35 » Ju
[19:08:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » kto ma skype
[19:08:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Anonieji -> Ja] zadzwon bo nie moge cie znalesc XD
[19:08:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] nazwa?
[19:08:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] dkkf4 » ja
[19:08:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] jacksturrr416 » nalagx35 hepl
[19:08:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » dkkf4 dodasz do skype
[19:08:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] jacksturrr416 » nalagx35 hepl
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] KoxToErzi » ErziGaming
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Chcesz porozmawiac z innymi graczami serwera ?
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Wbijaj na TeamSpeak3 ----> Ts.McSurvi.pl
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:09:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] dkkf4 » niewiem
[19:09:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » tam
[19:09:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] __majun__1__ » nalag wejc na msg
[19:09:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » dkkf4 plisz
[19:09:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] jacksturrr416 » nalagx35 help
[19:09:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » sory
[19:09:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] no
[19:09:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] __majun__1__ » nalag wejc na msg
[19:09:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] nalagx35 zbanowal kochamgu za Ban za: Cheaty x3 Regulamin zlamany Odbanuj sie wyslij sms MCSBAN.TwojNick na numer 92045
[19:09:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PVPlog] kochamgu wylogowal sie podczas walki!
[19:09:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » dkkf4 plisz
[19:09:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] mow xd
[19:09:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [VIP] Kamcia808 » Spoko nie uciekaj
[19:09:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] dkkf4 » spytam się mamy
[19:09:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] no
[19:09:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:09:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] /pomoc Aby uzyskac info na danym serwerze
[19:09:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:09:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] __majun__1__ » nalag wejc na msg
[19:09:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] k
[19:09:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Taa
[19:09:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » dkkf4 plisz plosze
[19:09:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] KoxToErzi » ErziGaming
[19:09:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Hahahah
[19:09:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] __majun__1__ » nalag wejc na msg szybko
[19:09:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] ktora?
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:10:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:10:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] miluji? JHAHAHAHAHA
[19:10:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] dkkf4 » nie moge mama nie pozwoliła
[19:10:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » dkkf4 plisz plosze dodaj WerViter
[19:10:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] haha wezma ja na sprawdzanie, nie umie sprawdzac.
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] awornah » iiimatthew czk.
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:10:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:10:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » to nie mam z toba soja
[19:10:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Jaka typiara hahahha ja nie wierze
[19:10:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] dkkf4 » coto toba
[19:10:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [JM] nalagx35 » awornah zaakceptuj
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:11:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:11:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] awornah » przecież zaakceptowałam ;v
[19:11:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] zglos to na forum ^^
[19:11:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] nalagx35 czasowo zbanowal __majun__1__ na czas 12-05-2016 20:14:52 za Zbanowany przez Administracje do 12-05-2016 20:14:52.
[19:11:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] WerViter » kto ma skype i doda
[19:11:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] jacksturrr416 » nalagx35 hepl
[19:11:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] jacksturrr416 » nalagx35 help
[19:11:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Jak usunie to napisze do titeczka..
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj Pelne uzbrojenie, Luk oraz Miecz BOGOW!
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP1.TWOJNICK na numer 92045  
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[19:11:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:11:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> Anonieji] Jezu, jaka patolka xd
[19:11:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] xXSFCShAdOwXx » kamcia nie mamy soja już?
[19:11:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PVPlog] charman72 wylogowal sie podczas walki!
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Chcesz porozmawiac z innymi graczami serwera ?
[19:12:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Wbijaj na TeamSpeak3 ----> Ts.McSurvi.pl
#2
Co to ma być?
Człowieku, to nie są pełne logi.
Awornah napisałam że chcę ją sprawdzić ponieważ dużo graczy się na nią skarży.
Gdy zadzwoniłam na skype to wyszła z skype oraz z mc a dokładnie napisałam: " logout - ban "
Wykonuję swoją robotę, zrobiłam to co do mnie należy. A ty zacząłeś robić dramę z niczego, że ona nic nie ma.. Załatwiłam z nią sprawę i ma ub, miała problemy z internetem i tyle.. Sprawdziłam ponownie jak mnie uczono i nic nie ma a unbana uzyskała. A ty zacząłeś robić okropną dramę, i prowokowanie typu " sprawdź ją jeśli chociaż potrafisz" (czy coś takiego)
Ciągle pisałeś i wtrącałeś się w sprawę o której nawet nie masz pojęcia, zapewne nawet nie wiesz co i jak. Bo ty było wszystko na skype. Oberwałeś za głupie pisanie itp.. Zbanowałam prawidłowo a ty mi ciągle wypominałeś że źle zrobiłam, człowieku mogłeś wyluzować. Bo takie twoje głupie pisanie mnie irytuje - nie pozwolę sobie na takie coś.
#3
(12-05-2016, 06:01 PM)Nalagx35 napisał(a): Co to ma być?
Człowieku, to nie są pełne logi.
Awornah napisałam że chcę ją sprawdzić ponieważ dużo graczy się na nią skarży.
Gdy zadzwoniłam na skype to wyszła z skype oraz z mc a dokładnie napisałam: " logout - ban "
Wykonuję swoją robotę, zrobiłam to co do mnie należy. A ty zacząłeś robić dramę z niczego, że ona nic nie ma.. Załatwiłam z nią sprawę i ma ub, miała problemy z internetem i tyle.. Sprawdziłam ponownie jak mnie uczono i nic nie ma a unbana uzyskała. A ty zacząłeś robić okropną dramę, i prowokowanie typu " sprawdź ją jeśli chociaż potrafisz" (czy coś takiego)
Ciągle pisałeś i wtrącałeś się w sprawę o której nawet nie masz pojęcia, zapewne nawet nie wiesz co i jak. Bo ty było wszystko na skype. Oberwałeś za głupie pisanie itp.. Zbanowałam prawidłowo a ty mi ciągle wypominałeś że źle zrobiłam, człowieku mogłeś wyluzować. Bo takie twoje głupie pisanie mnie irytuje - nie pozwolę sobie na takie coś.

"Bo takie twoje głupie pisanie mnie irytuje - nie pozwolę sobie na takie coś." Hm, od kiedy za irytowanie są bany? Jakoś ja nie mogłem banować jeśli ktoś mnie irytował. Gdzieś mam to co robisz, dostałem bana za nic, za irytowanie kogoś. Za to bana nie ma, przykro mi będę się starał żebyś poniosła konsekwencje czynu i tyle. Drama dramą, hm: https://zapodaj.net/17fd12f84d740.png.html Wnioskuję, że nie umiesz zbytnio sprawdzać. Miałem do Ciebie zaufanie, znamy się długo. Skoro wybrałaś jak wybrałaś to trudno, wykorzystam każdy dowód przeciwko Tobie, zbanowałaś mnie za nic. Pełne logi to nie są, owszem bo pisałem prywatne wiadomości z awornah i nie Twoja sprawa o czym z nią pisałęm. Pozdrawiam, mam nadzieję że nie przejdziesz.
#4
Nie wiem jakim prawem udostępniłeś moje imię i nazwisko.
Napisałam że boję się że robię to źle i tyle.. Ale dobrze patrząc jednak jest ok. ^^
A tak w ogóle to jestem nowa - każdemu się zdarza.
South nie mogłeś a to robiłeś.
A takie ciągłe przeciw mnie i wszystko co złe na mnie by mnie zniszczyć no po prostu nie wypada. Wyhamuj.
Okropne naskakiwanie na mnie, no sorry tak być nie może...
/edit
Z tego co wiem obiecywałeś zmianę - ale dalej masz chęć niszczenia innych.
#5
Nie ma powodów do kłótni.
South, rozumiem o co Ci chodzi, jednak postaraj się tak nie unosić. Nala zrobiła co do niej należy, dała mi bana bo musiała,potem sprawa się wyjaśniła. Niepotrzebnie napisałeś tak do niej.
Nie wiem czy ban, który dostałeś jest słuszny, czy nie, nie znam niestety tak dobrze regulaminu, a skoro go nie znam to raczej dalej się nie wypowiem.
#6
Tak jak mówiłam South zrobiłeś dramę z niczego i oberwałeś. Tak nie wypada ogarnij to. 
#7
(12-05-2016, 06:13 PM)Nalagx35 napisał(a): Nie wiem jakim prawem udostępniłeś moje imię i nazwisko.
Napisałam że boję się że robię to źle i tyle.. Ale dobrze patrząc jednak jest ok. ^^
A tak w ogóle to jestem nowa - każdemu się zdarza.
South nie mogłeś a to robiłeś.
A takie ciągłe przeciw mnie i wszystko co złe na mnie by mnie zniszczyć no po prostu nie wypada. Wyhamuj.
Okropne naskakiwanie na mnie, no sorry tak być nie może...
/edit
Z tego co wiem obiecywałeś zmianę - ale dalej masz chęć niszczenia innych.

Zmiana zmianą, ale dostałem bana za nic. Nie pisałaś nic typu "przestań" albo że mam się ogarnąć bo zaraz mi dasz bana, więc... Fajnie masz, mogłaś na ip dać od razu, skoro tak bardzo naskakiwałem. Obiecałem poprawę, fakt masz rację. Nie da się poprawić gdy się dostaje bana za nic, czy w regulaminie jest napisane "Irytacja administracji grozi banem?" Jakoś nic takiego nie widzę ;d 


                                              REGULAMIN SERWERA:
1.Rejestracja na serwerze jest i będzie bezpłatna.

2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu gra więcej niż jedna osoba użytkownik winien zgłosić ten fakt na forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont.
3.Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
4.Użytkownik rejestrując się na serwerze oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, McSurvi.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej / prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
5.Użytkownikowi zabrania się rejestracji konta na nicki (pseudonimy) zawierające wulgarne bądź obraźliwe treści.
6.Użytkownikowi zabrania się rejestracji / logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
7.Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą,
8.Zakaz nadużywania dużych liter (Caps Lock),
9.Serwer może zostać zrestartowany, wyłączony, zmieniony - w takim przypadku nie przysługują żadne rekompensaty dot. posiadanych przedmiotów czy rang. 
10.Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie mineserwer.pl/sklep/ Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży takich dóbr. Także tego, pozdrawiam. Dane Twoje każdy i tak tutaj zna, udostępniłem je nieświadomie, więc przepraszam...
#8
Heart 
Sprawdzanie nie jest jakimś przymusem, nauczy się, wyćwiczy, będzie dobrze.
Ja w sumie mało co sprawdzam, widzę cheaty, banuję. Prosta piłka.

Co do bana za "irytowanie", najlepiej nalagx35 by dała i swoje logi. ^^
I ogółem, no cóż za "Irytowanie" i ja nie banuję. Bo jak ktoś mnie "wkurza" to jest już moja sprawa, nie łamiąca regulaminu.
Równie dobrze wkurzać kogoś może gracz, który napisze "Jestem najfajniejszy, mądry" i nie wiadomo co. Także to to samo prawie. ;d

A co do logów, to takie 2/10 są, widzę tam tylko jak nalagx35 zaprasza awornah na sprawdzanie. ^^ Chyba, ze coś przeoczyłam.
#9
(12-05-2016, 06:25 PM)Omexia napisał(a): Sprawdzanie nie jest jakimś przymusem, nauczy się, wyćwiczy, będzie dobrze.
Ja w sumie mało co sprawdzam, widzę cheaty, banuję. Prosta piłka.

Co do bana za "irytowanie", najlepiej nalagx35 by dała i swoje logi. ^^
I ogółem, no cóż za "Irytowanie" i ja nie banuję. Bo jak ktoś mnie "wkurza" to jest już moja sprawa, nie łamiąca regulaminu.
Równie dobrze wkurzać kogoś może gracz, który napisze "Jestem najfajniejszy, mądry" i nie wiadomo co. Także to to samo prawie. ;d

A co do logów, to takie 2/10 są, widzę tam tylko jak nalagx35 zaprasza awornah na sprawdzanie. ^^ Chyba, ze coś przeoczyłam.

Tak jak pisałem, nie dałem pełnych bo pisałem prywatne wiadomości z awornah. Jeśli nala mnie przeprosi to koniec sprawy. Ja w sumie też przepraszam, bo jednak naskoczyłem troszkę.
#10
South sam powinieneś to wiedzieć że ciągłe naskakiwanie na administracje nie wchodzi w grę.
I ten regulamin nie jest pełny.. Nie ma tu dopisanych paru rzeczy typu: reklama serwera, spam itp....
O takich banalnych rzeczach sam powinieneś wiedzieć bo gdy byłeś w administracji to sam nie byłeś lepszy.
A to był ban na 1 godzinę o tyle dobrze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości