Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MrCzesioDegrad dla _MrMinecraftPL_ (2)
#1
Chciałbym głosować za degradem dla _MrMinecraftPL_ powody: nie banuje osób, które mają cheaty nawet jeśli 6-7 osób pisze że ta osoba gra z huzuni, nie potrafi sprawdzać ludzi pod względem cheatów, nie odpisuje na chacie nawet jeśli nawet jest to coś dotyczącego serwera i nie stosuję małych banów za np. uporczywy spam utrudnianie rozgrywki lub częste i wulgarne obrażanie graczy. Jest to tylko osoba, która praktycznie nic nie robi aby łapać oszustów. W takim wypadku głosuję za degradem. Proszę wziąć moją opinię pod uwagę i jej nie ignorować.
#2
(16-03-2016, 06:48 PM)MrCzesio napisał(a): Chciałbym głosować za degradem dla _MrMinecraftPL_ powody: nie banuje osób, które mają cheaty nawet jeśli 6-7 osób pisze że ta osoba gra z huzuni, nie potrafi sprawdzać ludzi pod względem cheatów, nie odpisuje na chacie nawet jeśli nawet jest to coś dotyczącego serwera i nie stosuję małych banów za np. uporczywy spam utrudnianie rozgrywki lub częste i wulgarne obrażanie graczy. Jest to tylko osoba, która praktycznie nic nie robi aby łapać oszustów. W takim wypadku głosuję za degradem. Proszę wziąć moją opinię pod uwagę i jej nie ignorować.

Racja, ludzie potrafią nadmiernie przeklinać na czacie, a _MrMinecraftPL_ nic z tym nie robi.

Jestem za degradem. c;
#3
W sumie racja, widać jak na chacie niektórzy pytają go o coś, albo zgłaszają mu że ktoś gra z cheatami a on nic. Taki "niepotrzebny" admin.. Jestem za.
#4
Dzejsonn to jest ona a nie on i zgadzam sie nie banuje!! tylko lata po serwerach
#5
Ten wasz ,,niepotrzebny admin" zbudował nam połowę spawnów z architektem i teraz robi nowy. Odrzucam prośbę o degrada.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#6
To jest on ahilles xD
#7
On banuje na pvp a wy chuba gracie na anihilacji. Zresztą dzisiaj uwazaliscie ze moj brat ma aure! No blagam chyba nawet nie wie skad sie ja sciaga!

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#8
Dlatego że teraz był zajęty czymś innym to ma dostać degrada?
No tak! Bo ja proponuję aby cała administrację zdegradować bo dużo cziterów! I co wam da degrad dla mr'a?
On ma narazie tak zwany urlop lub wolne a jak go zdegradujecie to będzie jeszcze więcej cziterow!
Ja rozumiem jakby grał na serwie i nie reagował na gości z cheatami ale jak go wogule nie ma to jak ma banować?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#9
Mister wraca. Okej, kup mu komputer pogadamy o degradzie. Jak komuś się zepsuł.. Ech ci ludzie. Close

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości