Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JaskierNiceSkarga na TiTeczek
#1
Twój nick: JaskierNice
Nick Oskarżonego:TiTeczek
Powód: Nesłuszne zbanowanie gracza ImperialPL
Tryb, na którym się to wydarzyło: Survival
Godzina, data: 14:45-15:25
Krótki opis sytuacji: Admin o nicku TiTeczek zbanował ImperialPL (podobno za Reklamę) za napisanie (Cytuję) "Chłopacy wejdźcie na Facebook'a na grupę RazerTeam (nasza zamknięta grupa) jeżeli chcecie się pośmiać"
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Wiem że jest "Obowiązkowy" ale nie mam pojęcia czy w tej sprawie potrzebny jest screen :/
#2
ImperialPL zareklamował Razer jako markę i zareklamował po prostu serwer dodając pl
Nawet jeśli to jednak reklamuje fanpage na <Pewnym portalu społecznościowym> dodając żebyście nie tylko wy ale też inni weszli po czym kilka graczy napisało że ok itp. itd.
Jednak nawet jeśli to reklama czy to: Fanpage'a, Kanału na YouTubie, Serwera.
To byłem pouczony żeby takich graczy Banować.
Nawet jeśli to wasz kolega to zaczęliście mnie wyzywać.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
(04-09-2015, 02:22 PM)TiTeczek napisał(a): ImperialPL zareklamował Razer jako markę i zareklamował po prostu serwer dodając pl
Nawet jeśli to jednak reklamuje fanpage na <Pewnym portalu społecznościowym> dodając żebyście nie tylko wy ale też inni weszli po czym kilka graczy napisało że ok itp. itd.
Jednak nawet jeśli to reklama czy to: Fanpage'a, Kanału na YouTubie, Serwera.
To byłem pouczony żeby takich graczy Banować.
Nawet jeśli to wasz kolega to zaczęliście mnie wyzywać.

ImperialPL kierował swoją wypowiedź tylko do nas. Napisał to na chacie ponieważ przez pewien czas miał problem z TS3. RazerTeam to nazwa naszej grupy utworzona przez nas. Nie miał zamiaru REKLAMOWAĆ marki Razer. Chciał aby każdy z nas (nasza czwórka) włączył tylko Facebook'a i zobaczył post. Nie chciało mu się do każdego pisać tego samego na /msg
A co do ostatniej linijki twojej wypowiedzi NIKT CIĘ NIE WYZYWAŁ. Nie widziałem aby ktoś napisał złe słowo na ciebię.
#4
Twój koleżka VirtusPG
Napisał coś typu no nie wiem: c****y serw, tylko dziecko mc by wydało tyle na UB.
I że to jest tak jak wyżej ch****a administracja że wszyscy że po co tu gramy że nie warto.
Takie pytanko: Skoro tak wam się nie podoba to po co składacie skarge i prośbę o Ub?
Druga rzecz
Niesłuszny ban nie powinien być jako skarga to się piszę w prośbie o ub
A skargę piszesz gdy masz dowody i gdy coś źle robi: Wyzywa graczy czy coś.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Ahha.. Pewnie w tym czasie miałem zminimalizowanego minecraft'a, więc przepraszam za niego.
Ja również uważam że koszt odbanowania jest zbyt drogi.
#6
Koszt odbanowania jeżeli ci niepasuje admin@mcsurvi.pl ale wątpię że coś się zmieni.
Twój kolega nie wiem czy ty też ale jednak wyzywaliście mnie szczególnie VirtusPG.
ODRZUCAM

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
Nie przypominam sobie abym ciebię wyzywał.
#8
Twój kolega VirtusPG sam zapracował też na bana dla Imperiala wyzywając serwer, administracje i mnie.

Wyklikane z klawy na Trooperze 5 #Tptalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#9
ImperialPL został zbanowany za zareklamowane grupy na Facebook. I coś jeszcze?
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#10
Tak! Coś Jeszcze! Gracz Nie Ma Screena! [Obrazek: dg.jpg]

Pozdro Kaffy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości