Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OssskarBan ale z jakiej racji?
#11
TheZabojca - Czy jakbym ja też dał ci bana, to byś się ubiegał raczej o UnBan czy sam go kupił? I załóżmy, że dałbym ci go bez powodu.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#12
(14-08-2015, 10:26 AM)lamaxdgg napisał(a): TheZabojca - Czy jakbym ja też dał ci bana, to byś się ubiegał raczej o UnBan czy sam go kupił? I załóżmy, że dałbym ci go bez powodu.

To zależy czy ten ban byłby z konkretnego powodu. Jeżeli bez, to faktycznie można by napisać prośbę, ale tamten koleś mógł dostać za cheaty? Ma jakieś fotki?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak na marginesie - Ty coś do mnie masz? Po tonie czuć, że tak. Wypowiedz się, bo nie lubię takiej spiny. Ty zresztą pewnie też.
Może być na PM.
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#13
TheZabojca - Czy jakbym ja też dał ci bana, to byś się ubiegał raczej o UnBan czy sam go kupił? I załóżmy, że dałbym ci go bez powodu.



(14-08-2015, 11:02 AM)TheZabojca napisał(a):
(14-08-2015, 10:26 AM)lamaxdgg napisał(a): TheZabojca - Czy jakbym ja też dał ci bana, to byś się ubiegał raczej o UnBan czy sam go kupił? I załóżmy, że dałbym ci go bez powodu.

To zależy czy ten ban byłby z konkretnego powodu. Jeżeli bez, to faktycznie można by napisać prośbę, ale tamten koleś mógł dostać za cheaty? Ma jakieś fotki?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak na marginesie - Ty coś do mnie masz? Po tonie czuć, że tak. Wypowiedz się, bo nie lubię takiej spiny. Ty zresztą pewnie też.
Może być na PM.

GRATULUJĘ UMIEJĘTNEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.


Ja nic nie mam do żadnego gracza, tylko denerwują mnie, nie które mało intuicyjne wypowiedzi. 
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#14
Niektóre* - Razem.

Ja też nie mam nic do Ciebie i do osób mających moda po znajomości i 13 lat. Nie żebym coś insynuował...
Skoro już rozstrzygneliśmy tę kwestię to proponuję bliżej przyjrzeć się tematowi, bo lekko od niego odbiegamy.
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#15
Sprawdziłem pliki u siebie - nie był banowany przeze mnie (przy każdym banie za cheaty robię nagranie).
Odpowiedz
#16
To po co w takim razie się udzielasz? Temat nie dotyczy Ciebie, a Twoje posty nie wniosły nic nowego do tematu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości