Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OssskarBan ale z jakiej racji?
#1
Czy ktoś może mi wyjasnić za co dostałem bana? Nic złego nie robiłem a mam wysłac jakiego durnego smsa w tej sprawie, czy może mi ktoś wyjaśnić tą sytuacje, bo wydaje mi sie, ze sytuacja jest nieuczciwa... ktoś podłożył mi świnię a administrator dał się na nią nabrać. Proszę odblokować moj nick: Ossskar
Odpowiedz
#2
Prawdopodobnie zostałeś zbanowany za cheaty
Odpowiedz
#3
(13-08-2015, 03:42 PM)MrVivoX napisał(a): Prawdopodobnie zostałeś zbanowany za cheaty

Ale co to znaczy bo mam taki komunikat ale nie mam nawet pojęcia co to jest i o co chodzi?
Odpowiedz
#4
Używałeś cheatów i dlatego masz perma.

Cheaty to Niedozwolone Modyfikacje.
Odpowiedz
#5
(13-08-2015, 04:36 PM)MrVivoX napisał(a): Używałeś cheatów i dlatego masz perma.

Cheaty to Niedozwolone Modyfikacje.

Ale jakie modyfikacje, gadasz jakbyś sam nie wiedział o co chodzi i dlaczego konto zostało zablokowane! Mamy czystego oryginalnego Minecrafta i nic nie mamy dodatkowo wgranego, wiec pytam sie o co ci chodzi?
Odpowiedz
#6
(13-08-2015, 04:36 PM)MrVivoX napisał(a): Używałeś cheatów i dlatego masz perma.

Cheaty to Niedozwolone Modyfikacje.

Wydaje mi sie, że rozmowa z tobą nie ma sensu i dalej bede rozmawiac z wlascicielem serwera. Nie masz zadnych dowodów na poparcie swoich tez a ban dalej jest.
Odpowiedz
#7
Temat zamknięty, z pisowcem nigdy sie nie dogadasz.
Odpowiedz
#8
No wiesz chłopie jak ty dobrze wiesz ze miałeś cheaty i nie zostałeś zablokowany bezpodstawnie a już wiesz ze ci się nie uda oszukać administracji wiec dajesz wątek do Zamknięcia
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



Odpowiedz
#9
Jak wchodzisz na serwer jest podany powód bana, ale od nowego systemu banowania (tj. /gban, /gtempban) nie pokazuje kto zbanował gracza.
Trzeba tylko poczekać na osobę, która cię zbanowała.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#10
Po co te problemy?
Kup UB i po sprawie. W Polsce wszystko kupisz.
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości