Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dfbnchnms2Skarga na SzybkiegoBanana
#1
Twój nick:dfbnchnms2
Powód:Brak zainteresowania Serverem PvP Classic
Serwer, na którym się to wydarzyłoTonguevP Classic(nwm czy na innych też tak jest)
Godzina,data:
Krótki opis sytuacji:Banan nie potrafi w minimalnym sotpniu zapobiec cheaterom (Jak wejdzie admin mogący banować, to już święto, i nie banuje wszystkich cheaterów, średnia wchodzenia admina Banującego to +/- 2tyg)
[Obowiązkowy] Dowód winy: ( screenshot , filmik )
Do tego zdażenia nie potrzebny dowód, każdy wie jak jest
Domagamy się:
-Profesjonalnej Kadry Adminów Która CO NAJMNIEJ Będzie monitorowała server 4h+
-Wgrania pluginu chroniacego od killaury, i innych cheatów
Twoja Rola panie Bananie to poświęcenie na to 15-30min

KTO SIĘ ZGADZA PISZE : SZYBKI BANAN CHCEMY ZMIAN

/Jeśli coś się nie spodoba, poniosę wszelkie konsekwencje, ponieważ to był mój i tylko mój pomysł, mam nadzieje że
Właściciel SzybkiBanan spełni nasze prośby
#2
Banan nie zajmuje sie tylko serwerem mcsurvi.Na jego glowie jest jeszcze kilkanascie innych serwerow.W obecnej chwili zaden serwer nie ma anty cheata ktory w 90% wykrywa cziterow.Banan napisal 1 plugin na wykrywanie cziterow , ale niestety plugin nie dzialal za dobrze i zostal usuniety.Wkrotce bedzie rekrutacja i przypuszczam , ze zostana przyjete nowe osoby.
#3
Ale 15 minut nie zbawi go, a przez jego zaniedbanie bardzo malo ludzi gra, a jak juz gra to z cheatami
#4
(23-06-2015, 06:50 PM)MrVivoX napisał(a): Banan nie zajmuje sie tylko serwerem mcsurvi.Na jego glowie jest jeszcze kilkanascie innych serwerow.W obecnej chwili zaden serwer nie ma anty cheata ktory w 90% wykrywa cziterow.Banan napisal 1 plugin na wykrywanie cziterow , ale niestety plugin nie dzialal za dobrze i zostal usuniety.Wkrotce bedzie rekrutacja i przypuszczam , ze zostana przyjete nowe osoby.


Tak to wiadomo , że ma dużo serverow i sobie nie radzi ;/ to niech zrobi wkącu rekrutacje proste Wink jak sobie nieradzi Wink 

O to jest forum , żeby zgłaszać graczy Wink używających cheatow !
Bo banan, tego nie ogarnia Wink 
1.Info dla lamaxdgg jak ty banujesz tych cheaterów na 1 dzień co ?? wbiłem dzisaj na pvp a tam na cheatach lexxusspl,ronaldo89 Wink Tak nich banujesz ?? co Bany za cheaty prawdopodobniej są na zawsze nie wiesz, a nie na jeden dzień ,,Bezurazy"
Pozdrawiam ! 
#5
to moze niech polowe serwow zostawi zeby sie pozadnie zajmowal a mniej serwow
#6
@Up2 Moderator lamaxdgg banuje na zawsze , ale gracze kupuja UB.
#7
GDYBYM JESZCZE MÓGŁ BANOWAĆ, ja mówiłem to na serwerze parenaście razy. Patrzę kto cheatuje i spisuję nicki. Gdy otrzymam permisję do Banowania, zabnuję wszystkich.

Banan ma na głowie CraftBoard, CraftServer, SerweryMinecraft, Mineserwer.pl i inne. Spamię mu o tę permisje no ale...

A skargi na Banana, heh... śmieszne, powiedziałem co będzie jak dostanę permisję do BAN.

Wątek ląduję w koszu.

Wątek został przeniesiony do kosza.

Prawdopodobne przyczyny : 

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości