Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Error_MaxNabijanie frre kilów
#1
Witam mój nick w grze to Error_Max , Zgłaszam sie w sprawie gracza Konserwa1Ful
Gracz ten na skyblocku1 Płaci innym graczom aby oni dawali mu sie zabijać, Uważąm , ze to nie jest sprawiedliwe bo inny gracze normalnie dochodzą (bez skojarzeń) do topki a on on oszukuje, prosze o rozpsatrzenie sprawy Wink
#2
On miał kill aura przez huzuni i haki jako speedhack i strenghthack prosze go zbanowac Smile
#3
Dowód ?
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
#4
Jezeli gracz uzywa czitow dajcie dowod i zastosujcie sie do Wzoru Skarg . Jezeli gracz placi innym gracza zeby dawali mu sie zabijac to ja nie widze nic zlego w tym. Rownie dobrze ty tez mozesz placic innym gracza za fraga na nich.

  Twój nick:
  Powód:
  Serwer, na którym się to wydarzyło:
  Godzina,data:
  Krótki opis sytuacji:
  [Obowiązkowy] Dowód winy: ( screenshot , filmik )
#5
Bez jaj, sam masz aure + wyzywasz i piszesz na forum... Wstyd totalny,poza tym co w tym złego jak ktoś komuś daje kille? Na forum się pisze o trudnych sprawach itp a nie o jakimś frixie co płaci ludziom za fragi. Człowieku może napiszesz nam jeszcze co miałeś tydzień temu na obiad? -,- Myślcie ludzie ;v  Żal mi Was ;_;
#6
Jeżeli ma te czity,daj jakieś dowody Smile.
#7
(21-06-2015, 09:26 AM)Sopel121 napisał(a): Jeżeli ma te czity,daj jakieś dowody Smile
On dowodów nie da, bo nie umie wyłączyć huzuni. To jest śmieći tyle. Grałem na pvp widziałem jak klepał się z aurą ten error_max uciekał na fly jakiemuś typkowi. Ludzie sami macie cheaty , a zgłaszacie kogoś weźcie się pier*olnijcie w tą banie w końcu. Pozdro '__'
#8
po 1 freekillow a nie frre kilow
#9
Gracz ten na skyblocku1 Płaci innym graczom aby oni dawali mu sie zabijać, Uważąm , ze to nie jest sprawiedliwe bo inny gracze normalnie dochodzą (bez skojarzeń) do topki a on on oszukuje. - To nie jest zabronione, to jest tylko jego sprawa kogo on zabija i czy oni się na to zgadzają.

Jeżeli ma cheaty, to musisz dać dowody, ale nie pisałeś o tym w skardze. Jeśli autor będzie chciał to napiszę nowy wątek o cheatach, albo napisze tu, a jeżeli uważacie, że ktoś ma cheaty, to zróbcie nowy wątek, i tam napiszcie i dajcie Dowód.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#10
No ale nie rozumiecie on ma strenghthack speedhack i ma kill aure prosze go zbanowac on zapomniał
dowodów


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości