McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Nabijanie frre kilów - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: Nabijanie frre kilów (/showthread.php?tid=1726)

Strony: 1 2


Nabijanie frre kilów - Error_Max - 20-06-2015

Witam mój nick w grze to Error_Max , Zgłaszam sie w sprawie gracza Konserwa1Ful
Gracz ten na skyblocku1 Płaci innym graczom aby oni dawali mu sie zabijać, Uważąm , ze to nie jest sprawiedliwe bo inny gracze normalnie dochodzą (bez skojarzeń) do topki a on on oszukuje, prosze o rozpsatrzenie sprawy Wink


RE: Nabijanie frre kilów - KUBAMAJAKASIA - 20-06-2015

On miał kill aura przez huzuni i haki jako speedhack i strenghthack prosze go zbanowac Smile


RE: Nabijanie frre kilów - PoldekDriver - 20-06-2015

Dowód ?


RE: Nabijanie frre kilów - MrVivoX - 20-06-2015

Jezeli gracz uzywa czitow dajcie dowod i zastosujcie sie do Wzoru Skarg . Jezeli gracz placi innym gracza zeby dawali mu sie zabijac to ja nie widze nic zlego w tym. Rownie dobrze ty tez mozesz placic innym gracza za fraga na nich.

  Twój nick:
  Powód:
  Serwer, na którym się to wydarzyło:
  Godzina,data:
  Krótki opis sytuacji:
  [Obowiązkowy] Dowód winy: ( screenshot , filmik )



RE: Nabijanie frre kilów - Killereq - 21-06-2015

Bez jaj, sam masz aure + wyzywasz i piszesz na forum... Wstyd totalny,poza tym co w tym złego jak ktoś komuś daje kille? Na forum się pisze o trudnych sprawach itp a nie o jakimś frixie co płaci ludziom za fragi. Człowieku może napiszesz nam jeszcze co miałeś tydzień temu na obiad? -,- Myślcie ludzie ;v  Żal mi Was ;_;


RE: Nabijanie frre kilów - Sopel121 - 21-06-2015

Jeżeli ma te czity,daj jakieś dowody Smile.


RE: Nabijanie frre kilów - Killereq - 21-06-2015

(21-06-2015, 09:26 AM)Sopel121 napisał(a): Jeżeli ma te czity,daj jakieś dowody Smile
On dowodów nie da, bo nie umie wyłączyć huzuni. To jest śmieći tyle. Grałem na pvp widziałem jak klepał się z aurą ten error_max uciekał na fly jakiemuś typkowi. Ludzie sami macie cheaty , a zgłaszacie kogoś weźcie się pier*olnijcie w tą banie w końcu. Pozdro '__'


RE: Nabijanie frre kilów - prokokssslonik - 21-06-2015

po 1 freekillow a nie frre kilow


RE: Nabijanie frre kilów - lamaxdgg - 21-06-2015

Gracz ten na skyblocku1 Płaci innym graczom aby oni dawali mu sie zabijać, Uważąm , ze to nie jest sprawiedliwe bo inny gracze normalnie dochodzą (bez skojarzeń) do topki a on on oszukuje. - To nie jest zabronione, to jest tylko jego sprawa kogo on zabija i czy oni się na to zgadzają.

Jeżeli ma cheaty, to musisz dać dowody, ale nie pisałeś o tym w skardze. Jeśli autor będzie chciał to napiszę nowy wątek o cheatach, albo napisze tu, a jeżeli uważacie, że ktoś ma cheaty, to zróbcie nowy wątek, i tam napiszcie i dajcie Dowód.


RE: Nabijanie frre kilów - KUBAMAJAKASIA - 25-06-2015

No ale nie rozumiecie on ma strenghthack speedhack i ma kill aure prosze go zbanowac on zapomniał
dowodów