Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MrDanielos xdukradli mojemu koledze konto
#1
Ukradli mojemu koledze konto jego nick to adam... typek mial vipa, i ukradli mu konto , mamy podejrzenia kto mogl mu ukrasc konto - Fryde_pl, chcialbym oswiadczyc ze fryde_pl ma aure, prosze go sprawdzic i cos z tym zrobic! Angry
Odpowiedz
#2
(17-06-2015, 11:46 PM)MrDanielos xd napisał(a): Ukradli mojemu koledze konto jego nick to adam... typek mial vipa, i ukradli mu konto , mamy podejrzenia kto mogl mu ukrasc konto - Fryde_pl,  chcialbym oswiadczyc ze fryde_pl ma aure, prosze go sprawdzic i cos z tym zrobic! Angry

adam225? jesli o niego chodzi i tak mial cheaty i prędzej czy później i tak dostał by bana za cheaty mam nagrana jego rozmowe ze mna i mowi ze ma resilience ale slabe ma cheaty ja go jade ;p
Odpowiedz
#3
Niech twoj kolega napisze administratorowi na mailu lub pw swoj nick , date , numer telefonu z ktorego kupowal usluge i serwer na ktorym zakupil usluge
Odpowiedz
#4
(20-06-2015, 09:09 AM)matikox20 napisał(a):
(17-06-2015, 11:46 PM)MrDanielos xd napisał(a): Ukradli mojemu koledze konto jego nick to adam... typek mial vipa, i ukradli mu konto , mamy podejrzenia kto mogl mu ukrasc konto - Fryde_pl,  chcialbym oswiadczyc ze fryde_pl ma aure, prosze go sprawdzic i cos z tym zrobic! Angry

adam225? jesli o niego chodzi i tak mial cheaty i prędzej czy później i tak dostał by bana za cheaty mam nagrana jego rozmowe ze mna i mowi ze ma resilience ale slabe ma cheaty ja go jade ;p

Jeśli chodzi o cb to też masz cheaty i multi k Wink
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
Odpowiedz
#5
byłem z gościem ugadany że mi kupi vipa napisałem mu hasło i mi zmienił to był niebieskidemon zapamiętam ten nick na zawsze powinien dostać bana forever i powinien mi oddać konto PS jestem bardzo  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  i Huh  Huh  Huh  Huh
Odpowiedz
#6
@Up Jezeli podales mu swoje haslo a on zakupil usluge nie masz szans na odzyskanie konta. "Nikomu nigdy nie podawaj swojego hasla!"
Odpowiedz
#7
(20-06-2015, 07:42 PM)MrVivoX napisał(a): @Up Jezeli podales mu swoje haslo a on zakupil usluge nie masz szans na odzyskanie konta. "Nikomu nigdy nie podawaj swojego hasla!"

masz 100% racji xd
Odpowiedz
#8
skoro miał vipa to niech zgłosi się na admin@mcsurvi.pl a pomogę mu.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
Odpowiedz
#9
(21-06-2015, 07:13 AM)Admin napisał(a): skoro miał vipa to niech zgłosi się na admin@mcsurvi.pl a pomogę mu.

Mogę reklamować swój kanał na tym forum? Bo widziałem np. Persew reklamował i jakiś typek... Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#10
@UP
Faktycznie to jest wątek na takie sprawy.

Wydaję mi się, że możesz, ale rób to w dziale HydePark, i nie spam tym.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości