Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DravenPLRekrut wiem , że jest OFF , ale czekam na rekrutacje ;)
#1
[Prefix] (Jr Mod ) Twój nick MegaHD mam na imie Patryk , ale wołają do mnie Patrycja nie mam pojęcia o co im chodzi ?
Gram w kloki 3/2 lata  .Gram w klocki bo rodzice mówią , że robie wielkie klocki nie wiem o co nim biega ?
Mam 15 lat Wink , ale na początek myślałem , że jestem małpom Wink Pochodze z Poznania - dlatego mnie , większość
ludzi zna Smile Jako administracji moge na mcsurvi być nawet 3/4 h , ale w soboty tylko 1 h ;c bo mam prace Wink.Budować
chyba umiem  raczej tak bo pomagam budować zamek z piasku Wink Pluginy , znam szczegulnie plugin
- o nazwie WorldEdit , WorldGuard , essentials. Pisać umiem chyba pochodze  z Polski jak wy  .Mam chęc wielką pomagania graczą mcsurvi Wink Jak by była rekrutacja to ja , już podanie napisalem Wink Heheszki



Pozdrawiam całą administracje servera (mcsurvi.pl) servera 1.8  pozdrawia dziadek Megaśny Wink[Prefix] MegaHD
#2
xDD Ładne podanie ja jestem na TAK , ale rekrutacja jest OFF
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
#3
Wiem że nie jestem administratorem, ale sie wypowiem 


Na NIE


ponieważ:


Podanie napisane dla beki, wątpię żeby przyjęli kogoś kto sobie robi za przeproszeniem "jaja" z rekrutacji.

Krótko napisane
#4
(16-06-2015, 08:40 PM)smt123 napisał(a): Wiem że nie jestem administratorem, ale sie wypowiem 


Na NIE


ponieważ:


Podanie napisane dla beki, wątpię żeby przyjęli kogoś kto sobie robi za przeproszeniem "jaja" z rekrutacji.

Krótko napisane

Też tak myśle.
#5
Skoro wiesz, że jest OFF to poco piszesz teraz? Polecałbym napisać w odpowiednim czasie.
Subskrybuj mnie na YouTube Wink: https://www.youtube.com/c/perseq
#6
Jak by? pisze się razem -,- Widać jak umiesz pisać... Poza tym naucz się pisać podania, kogo obchodzi jak ktoś na Ciebie mówi? Bosszz... ;__:
#7
No niezłe xDD Ale to nie zmienia faktu że nie w tym dziale napisałeś i rekru off
#8
Tu jest moja opinia na ten temat.


(15-06-2015, 04:04 PM)DravenPL napisał(a): ...ale wołają do mnie Patrycja nie mam pojęcia o co im chodzi ?...

Jeden z moich kolegów też tak ma. Prawie każdy mówi na niego Patrycja.

Natomiast SzybkiBanan napisze na forum jak będzie rekrutacja. Trzeba czekać, i testować swoją cierpliwość.
Do tego
(15-06-2015, 04:04 PM)DravenPL napisał(a): ...małpom Wink...
Słownik chyba potrzebny (bo błąd jest ale na szczęście tylko 1).

Podanie jest napisane krótko (i trochę za dużo emotek), więc jak połowa osób które odpowiadały w tym temacie mówię:



NIE
[Obrazek: X12YmmB.png]
#9
Na razie rekrutacja OFF.
Zamykam... popytam Banana kiedy się pojawi.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#10
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości