Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#91
Twój nick na serwerze: JanuszeQ
Wiek: 13
Zainteresowania: Głównie komputer, ostatnimi czasy próbuje tworzyć małe projekty.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na waszym serwerze grałem od 2/3 lat, lecz na innym nicku na trybie Jail. Podobał mi się bardzo, nawet przeszedłem go całego z pomocą jednego użytkownika lecz nicku nie pamiętam
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Na trybie Jail, dobrze znam ten tryb i komendy.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jail, bez dwóch zdań.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ostatnio nie grałem wcale na waszym serwerze, od kiedy naszła mania Counter Strike'a i Ligi Legend. Wtedy potrafiłem spędzać nawet cały dzień  na kopaniu bloczków i ich sprzedawaniu. Teraz jest szkoła itd. ale myślę że takie 3/4 pewne godziny wpadną Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Napewno pomagałem graczom z Jaila. I chyba kupiłem VIPa na starym nicku.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem pomocny, znam większość komend, potrafię rozróżnić cheatera od zwykłego gracza.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez JanuszeQ - 26-12-2017, 07:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości