McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Forum Ogólne (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 (/showthread.php?tid=16858)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - Nalagx35 - 02-12-2017

Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:

Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - x_Pokemon_x - 02-12-2017

Twój nick na serwerze:
- Xx_Pokemon_xX

Wiek:
- 13

Moje Zainteresowania:
- Grafika oraz granie w gry takie jak np. Minecraft.

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
- Od ponad 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:
- Anihilacje oraz BedWars.

Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:
- Najwięcej czasu spędzam na Anihilacji i BedWars.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
- Mam wiele wolnego czasu, więc z tym nie będzie problemu.
 
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
- Tak zgłosiłem ponad 100 osób, które złamały regulamin serwera.


Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Myślę, że jestem szczery, sprawiedliwy oraz konsekwentny. Szanuję graczy jak i Administrację. Nie lubię patrzeć, gdy komuś dzieje się krzywda. Potrafię rozróżnić graczy czystych od cheaterów. Posiadam sprawny mikrofon.

Tak więc dziękuje za przeczytanie mojego podania. Cześć lol


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - _Maciek_1337_ - 02-12-2017

Twój nick na serwerze:M4ci3k1337_
Wiek:14.
Zainteresowania: Piłka nożna,informatyka,rap.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?:Gram już około roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Pvp Clasic, WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 2-4h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem, zgłaszam błędy, Graczy którzy łamią regulamin i pomagam graczom początkującym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam, że jestem odpowiedzialny, Upominam Graczy jak używają wulgarnych słów i jestem chętny do pomocy Wink

Życzę innym powodzonka ;*


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - crazycrafter - 02-12-2017

Twój nick na serwerze: _CraFt3ReKK_PL
Wiek: 13
Zainteresowania: Jak narazie moimi zainteresowaniami są: Jazda na rowerze ( nie w każdą porę roku Tongue), muzyka ( nie mówię o zajęciu lekcyjnym) oraz granie w mc
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na tym Nicku nie caly miesiąc ale głównie spędziłem pare miesięcy na x_Crafter_x , a teraz staram się spędzać najwięcej czasu na premce
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? pvp Classic,pvp kits mogę również nadzorować anihilację;x
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp Classic, pvp kits , anihilacja oraz czasem wchodzę na free build
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w dni robocze to max 3 h ( nie licząc piątku) a w sobotę i niedziee to max 5-6 h lecz w niedziele to max 3-4h ( katolikiem jestem to chyba muszę iść do kościoła:x)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? upominałem graczy łamiących regulamin ( wulgaryzmy , obrazy , flood, spam i czasem aby zmienili Nick) oraz zgłaszałem za to jeśli wciąż tak robili jak i za reklamy, próby reklam , Nick , groźby , zgłaszałem błędy oraz wspierałem serwer finansowo ( niby 60 zł to Mało dla dużego serwera , nwm ile tam % z tego otrzymujecie ale zawsze coś) i oczywiście pomagałem graczom jeśli tylko potrafiłem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? sądzę że jestem odpowiedzialny , uczciwy oraz staram się w 100% nie łamać regulaminu


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - MagmeNN - 02-12-2017

Twój nick na serwerze: MagmeNN
Wiek: 14
Zainteresowania:interesuje się Elektroniką, Piłką nożną, esportem i pokemonami
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram na nim od prawie 4 lat, ale robiłem sobie długie przerwy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej imponuje mi tryb jail ponieważ tam gram najdłużej na starej edycji byłem już wolny i byłem bogaty Big Grin
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tak jak wspomniałem wyżej na jailu i jeszcze na water bloku
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety, nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam, że jestem ogarniętym graczem który umie walczyć za swoje jestem cierpliwy i przebiegliwy, jestem również inteligentny i wiem co zrobić w nie typowych sytuacjach


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - Dragon_Arya - 02-12-2017

Witam i życzę wszystkim powodzenia

Twój nick na serwerze: Dragon_Arya

Wiek: 16

Zainteresowania: Uwielbiam sport od 7 lat gram w hokeja, a moim nałogiem jest książkoholizm ^^

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad rok.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:  Freebuild, Creative, PvP Kits.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild oraz Creative III.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:  Od 2-6 godzin a  weekendy znacznie dłużej.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszam  na forum osoby łamiące regulamin, bądź ewentualne błędy serwera, oraz w miarę możliwości staram się pomagać innym graczom.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
~Myślę że jestem osobą miłą, przyjacielską, oraz konsekwentną.
~Szanuję graczy jak i administrację
~Szybko łapię dobry kontakt z innymi użytkownikami serwera
~Wiem jak wygląda sprawdzanie gracza
~Potrafię rozróżnić niektóre z niedozwolonych modyfikacji
~Jestem obeznana w komendach Essentials
~Mam dużo wolnego czasu który chciałabym poświęcić rozwojowi serwera


Pozdrawiam
Dragon_Arya



RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - the444r - 02-12-2017

Twój nick na serwerze: the444r
wiek: 19 lat
Zainteresowania: zagadnienia związane z siecią, adresacja ip oraz fajne autka Tongue (i oczywix fajne dziewczyny)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: na serwie aktywny jestem jakies 3/4 lata juz Tongue
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: kaądy tryb jest tak samo ważny moge byc helperem gdzie sobie zapragniecie <3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: zdecydowanie PVP ale i skyblock 
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2/3 godzinki albo i więcej Tongue
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Powiem tak bylem administratorem na mcsurvi bardzo długo(wlascicielem byl piorun)
sypalem banami jak popadnie zgłaszałem na forum itd hahaha, piękne czasy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Mam doświadczenie z tym serverem, szybko się uczę, jestem pomocny i otwarty na propozycje Tongue i chce ponownie być w ekipie MCSURVI!


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - raki123 - 02-12-2017

Twój nick na serwerze: Wiktor1308
Wiek: 12
Zainteresowania: psychologia, ostatnio anime
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: uznajmy ze od kwietnia tego roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Easy Hardcore, PVP classic, Freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Easy Hardcore i PVP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: okolo 6h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem oraz upominalem graczy łamiących Regulamin na Tsie i forum , zglosilem wiele bugów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szybko nawiązuje kontakt z nowymi graczami staram sie być odpowiedzialny , choć czasami mi nie wychodzi , umiem rozpoznać cheaty, oraz przy konieczności mogę kogoś sprawdzić, mam sporo czasu który z checią przeznacze na rozwój serwera.


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - Paite - 02-12-2017

Twój nick na serwerze: Paite
Wiek: 13lat
Zainteresowania:interesuje się rolnictwem oraz składaniem komputerów
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram ponad 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Rangę Helpera chciałbym otrzymać na trybie FreeBulid,SkyWars,BedWars i na PVP classic oraz PVP kit ponieważ lubię grać na tych trybach i uważam że tam jest dużo cheaterów
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: najwięcej czasu spędzam na FreeBuild ale też na SkyWars i BedWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-5 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak, zwracałem uwagę tym którzy źle postępowali i czasem zgłaszałem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Chciałbym pomóc serwerowi oraz pilnować porządku.Uważam, że jestem ogarniętym człowiekiem i wiem co robić w trudnych sytuacjach.


RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - SYD0WN - 02-12-2017

Twój nick na serwerze:SYD0WN
Wiek:15
Zainteresowania:Interesuje sie motoryzacją, sportem i grami komputerowymi
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od ok. sierpnia
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomagałem graczom na tym trybie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Byłem członkiem administracji na 4 serwerach, znam podstawowe komendy helpera, lubię pomagać innym ludziom, jestem miły i koleżeński.