Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#11
Nick : LIPA77
Wiek : 14 lat
Zainteresowania : Piłka nożna i gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze : Od 4 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Na trybie sky-wars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Sky-wars
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze : Od 5 do 8 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : zgłaszałem cheaterów administracji i tych którzy uzywali wulgaryzmów itd.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? chciałbym aby na serwerze panował porządek i spokój .... (Jestem ogarnięty)
#12
Music 
Nick: PYSIA45
Wiek: 16 lat Wink
Zainteresowania: Sport, taniec, muzyka, gry komputerowe ;D
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: Od 3/4 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?  Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Rangę Helpera chciałabym otrzymać  na trybie sky-wars
Tryb/ Tryby na których spędzasz najwięcej czasu : Sky-wars, Bed-wars
Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze : 6/7h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałam cheaterów do administracji ( Wtedy kiedy byli na serwerze Smile ), Upominałam tych, którzy używali wulgaryzmów
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko ? Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną, szanuję administrację, potrafię rozpoznać kiedy ktoś używa różne modyfikacje, mam dużo wolnego czasu i chce pomóc w rozwoju serwera.
#13
Twój nick na serwerze: Enchantress30lvl
Wiek:14 Lat
Zainteresowania: Ścianka Wspinaczkowa, PvP w minecrafcie 
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na tym koncie z miesiac ale na vVampireek1337_ z 3/4 miechy będą.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Range Chcialbym otrzymac na Free Build
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP classic, Easy HC, Free Build
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dużo czasu, w tygodniu Slabiej ale to u każdego sie zdarza  lecz w tygodniu 3 godziny a weekendy z 7/8 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jasne Zgłaszałem Wielu Cheaterow, lub graczy którzy używali przekleństw. Zgłosilem Bugi do administracji. Oraz wspieralem server pięnięznie po przez zakup Konta vip. Oraz spędzam dużo czasu na forum 
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą milą i przyjazną,odpowiedzialną. Lubianą przez graczy nie daje się Wyprowadzić z równowagi przez wyzwiska. również mam dużo czasu by Włożyć wkład w server jako Helper.  Umiem Rozróżnić Czy gracz Dobrze się klepie czy tez 'cheatuje' znam Podstawowe komendy helpera i umiem dobrze obsługiwać się ts3 a także sprawdzać graczy podejrzanych o cheaty   Z nam także regulamin i taryfikator kar Powodzenia dla innych. Big Grin 
#14
nick: Salacianka11
wiek: niestety nie podaje
zainteresowania: muzyka (śpiew , granie na instumentach)
od kiedy jestem aktywna? na tym koncie od niedawana lecz na 2 konci nick: Atinaxd jestem od około 5-6 lat coś w tym stylu
który tryb chciałbyś nadzorować/pilnować Jail
tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Jail
Ile dziennie mogę grać? ile chcę ale na moje oko gram czasem nawet do 5 godzin
czy coś dla MCsurvi robiłam zgłosiłam osobę która obrażała mnie i moglaby to robić i innym
dlaczego mnie powinniście wybrać?
myślę ze jestem odpowiedzialna nie kłamie umiem zrozumieć innych bardzo mi na tym zależy i staram się jak mogę być aktywna
PS: nie mam teamspeak więc nie mam jak brać udziału w rozmowach a nie mogę go pobrać
#15
Mój nick na serwerze:
ggbbkk
Wiek:
14
Zainteresowania:
granie w gry,komputery itp.
od kiedy jestem aktywny na serwerze?:
od 2016 okolo lipca
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:
chcialbym pilnowac freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
na freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
okolo od 5 do 7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
kupywalem vipy (okolo 3) i zglaszalem cziterow
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
poniewaz jestem rozsadnym graczem i umiem utrzymac cierpliwosc i daje stosowny wymiar kary
#16
Nick:Bogdan1818
Wiek:15 lat
ZainteresowaniaTongueływanie,gry komputerowe
Aktywny jestem na waszym serwerze od 2 lat
Chciałbym być heleperem na freebuild
Spedzam najwiecej czasu na freebuild
Na serwerze grał bym i pilnował od 5 do 7 godz
Niestety nie ale próbuje naprzykład zgłaszam cheaterów na forum
Możecie mnie wybrać ponieważ mam dobrze serce jestem odpowiedzialny i nic bym nie zrobił złego
DZIĘKUJE
#17
Twój nick na serwerze:
-Kremoffa

Wiek:
- 11

Moje Zainteresowania:
- Gry komputerowe, muzyka

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
- Chyba 1-3 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:
- Pvp classic, skywars classic

Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:
- Pvp classic, skywars classic, creative

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
Mogę spędzać na serwerze około 2-6 godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Pomagałam administracji w 'łapaniu' osób z 'aurą'

Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Myślę że jestem osobą odpowiedzialną. Szanuje graczy i administracje.
Próbuje jak najwięcej pomagać administracji w 'złapaniu' osób z niedozwolonymi 'wspomagaczami'.
Często mam bardzo dużo czasu i z chęcią przeznaczę go na rozwój serwera.
#18
                                                             Witam!  Chciałbym życzyć wszystkim powodzenia! ^^        
Twój nick na serwerze:
-_ToNieJa15_  

Wiek:
-15 Lat.  

Zainteresowania:
-Moimi zainteresowaniami są głównie: książki, piłka nożna,  grafika, oraz wyczynowa jazda na rowerze (Downhill) Ale także od niedawna pirotechnika.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Na serwerze jestem aktywny od około 3,5 roku.

Tryb który chciałbyś nadzorować:
-PvP Classic, gdyż spędzam tam bardzo dużo czasu.

Tryby na których spędzasz najwięcej czasu:
-Zdecydowanie: PvP Classic oraz Creative 1 ale można mnie także spotkać na EasyHC.

Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze:
-Na serwerze mogę być aktywny od 5 godz. Do 10 godz. Dziennie.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności serwera:
-Staram się zgłaszać cheaterów helperom, którzy są właśnie aktywni na serwerze/trybie. Staram się także informować o problemach związanych serwerem, na forum McSurvi.pl. Bardzo chce pomagać społeczności w inny sposób niż tylko powiedzieć co gdzie jest lub wytłumaczyć o co chodzi w danym trybie, czyli banować graczy z niedozwolonymi modyfikacjami.

Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko:
-Jestem miłą, pomocną i odpowiedzialną osobą, potrafię znaleźć (mam nadzieję) dobre  wyjście z sytuacji. Umiem także odróżnić gracza który jest "czysty", od gracza który używa niedozwolonych "modyfikacji".
Mam wiele czasu i na pewno z chęcią przeznaczę go na rozwój serwera i oczyszczania go z tak zwanych "cheaterów".

Dziękuje za przeczytanie! Nie wygra najlepszy!

                                                                                     Pozdrawiam Igor ^^
Zostaw ślad po sobie! Kliknij w diament! banana
#19
nick na serwerze:
Mój nick to: Sadzonka1209
Wiek:
Wiek: 14 lat.
Zainteresowania:
Moje zainteresowanie to: Sport i gry.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Jestem aktywny na tym serverze od 2 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Chciałbym pilnować tryb FreeBuild. Chciałbym otrzymać otrzymać rangę helper na trybie FreeBuild.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Najwięcej czasu spędzam na serverze FreeBuild.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
W tygodniu nie gram na serverze jednak w weekendy spędzam na serverze nawet do 5-6 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak robiłem eventy z kolegami na różne rzeczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Dlatego, że jestem uczciwy i nie oszukuje graczy. Szanuję graczy i administracje. Jestem miły dla innych.
Dziękuję za przeczytanie tego podania. Tongue
#20
Twój nick na serwerze: ania97103
Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Matematyka i informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od wakacji tego roku, jednak na tym serwerze mam ponad 300h gry. ;3
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Oczywiście na trybie WaterBlock.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock, nawet 3 godziny dziennie.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Około 3/4 godziny od poniedziałku do piątku. W weekendy około 6 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Starałam się zgłaszać błędy, jak również graczy na forum, którzy złamali regulamin. Pomagając innym graczom dopiero rozpoczynających grę na trybie WaterBlock.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam, że jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i nadającą się na Helpera. Staram się mieć dobre relacje z innymi graczami na forum, jak i w grze. Chciałabym pomóc w rozwoju tego serwera.
(Posiadam konto premium o ile to ma znaczenie podczas rekrutacji) ;3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości