Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GranicaMen[UNBAN] Granicamen
#11
_Maciek_1337_ nie wiesz o co chodzi a się wypowiadasz. Gdybym posiadał cheaty na serio pisało by np. flare 2.5 lub coś ale za czystego minecrafta z inną nazwą nie słyszałem by można było dostać bana. Kilka lat temu grałem na cheatach ale to dla mnie zamknięty rozdział wolę grać na normalnym MC. Przyjaźnie się z Neoratorem i innymi więc po co miał bym to wszystko tracić dla jakiś "czitów". Gdybym grał na cheatach to na pewno nie na głównym koncie.
#12
Dodam coś od siebie. Dla mnie nazwa wersji nie jest powodem do bana. To tak jakbyś dostał bana za to, że skaczesz. I jak sam gracz pisze, ma gildię, ma wojny, i miałby to tracić dla jakiejś nazwy jego wersji? Nieważne co byś wpisał wersję, czy czity flare, czy huzunka, przecież to nie jest odpowiedni dowód na złapanie cheatera. To świadczy tak naprawdę o słabym poziomie administracji. Wiem – nie z administracji, ale swoje zdanie mam.
Pozdrawiam.
#13
Przez tego Helpera nie BD miał gildii udaje tylko że jest aktywny by go nie wywalili a czasem da bana. Wgl nie przegląda forum
#14
@up
A czego od niego oczekujesz że będzie siedział każdego dnia? To się mylisz . Każdy ma swoje życie prywatne. A na tym co się pytałeś o sytuacje to miałem dużo gorszą ( nawet pare) :v
#15
@haja23 prosze cie przeczytaj regulamin...
pisze w nim ze za wprowadzanie administracji w blad jest ban a nazwanie wersji czity/flare sie do tego zalicza
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#16
No kurde ale jak można dostać bana za czystego mc ? Po co miałbym testować czy mi się uda okłamać administrację
#17
Ale zauważ, że stosując takie techniki nie masz stu procent dowodów, czy gracz jest czysty – czy też nie. Jeśli faktycznie taka ,,luka" w regulaminie jest, to nic nie zmienię.
Ale jeśli jej nie ma – Zjarany powinien ponieść konsekwencje.
Zjarany powinien upomnić gracza, sprawdzić go. To jest obowiązek Helpera.
(Już pomijam fakt, że żadnej administracji w błąd nie wprowadził, to nie było sprawdzanie...)
W mojej opinii to, jak gracz nazywa swoją wersję to jego sprawa.
Strzeżcie się, bo pewnego dnia Zjarany da wam bana za Optifine...
#18
Crazycrafter nie oczekuje tego by wlazil codziennie i na ogladal forum przez kilka godz. Chcialbym by jedynie poswiecil kilka minut na sprawdzenie i odpisanie. Na jednym serwie ( nie mc ) przy rekrutacji jest pytanie : ile godzin jesteś w stanie poświęcić na przeglądanie forum. I tam jak piszesz skarge lub prośbę. O ub lub inne reakcja jest max do 2 dni. Condo skarg nie mam problemu szumiel widze ze ciagle siedzi :p
#19
Uznałem to za nieodpowiednie ale dla pewności zapytałem się rang wyższych. Dostałem odpowiedź, że mogę za to zbanować, więc zbanowałem. A że mnie nie było przez 3 dni i nie mogłem odpowiedzieć na Twoją prośbę to nie do końca moja wina.
#20
Dobrze więc jaka jest twoja decyzja ?

Jeśli nie jesteś pewien lub nadal się zastanawiasz prześpij się tak czy tak nic mi to nie zmieni dziś nie miałem czasu kompa uruchomić


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości