Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GranicaMen[UNBAN] Granicamen
#1
Twój nick: granicamen
Data i godzina nadania kary: 2017-10-08 godz nie wiem
Opis sytuacji: Zastałem zbanowany za "cheaty których nie miałem wgl zainstalowanych bez żadnego sprawdzania. nie rozumiem jak można dostać bana za nazwe wersji czity flare
Wytłumaczenie: Up ^
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://imgur.com/a/E31FI
#2
W miejscu w którym to pisalo zawsze jest wersja na której się gra , więc?
#3
Mogę nawet zostać sprawdzony żadnych programów nie ma a co do tej nazwy mieliśmy beke z kolegami i zmienialśmy sb nazwy ..
#4
To wyglada na specjalna prowokacje jak jeszcze na screenie specjalnie f3 naciskasz. A co za problem szybko usunac czity i zmienic date modyfikacji?
Ale niech sie zjarany wypowie
#5
Ale czy bylbym taki glupi ? Nazwe chatów mialbym jajak optifine albo froge. Proszę bardzo zależy mi na szybkim ub gdyż nie chcę by gildia ucierpiala. Twk po za tym czy chcialbym tomwszystko na co tak ciezko pracowalem stracic ?
#6
Chociaż dostać UB na 12 h by móc przedłużyć gildie i znowu bana do wyjaśnienia sprawy
#7
Stworzysz sobie nową nową gildie :v
#8
Latwo ci mowic za bardzo jestesmy w wojnach gildi by zrezygnowac jesli mam obrywac zamcos czego nie zrobilem to ten serwer jest ... Niembede wyklinal

Sam się postaw w takiej sytuacji gdy ktos na co poświęciłeśm wiele godzin pracy zaprzepascil to
#9
Granicamen to po co dałes cheaty i prosisz o unbana? ;3
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#10
Po co tu tak spamicie? Czekajcie na wypowiedz zjaranego a nie nabijacie posty, choc nawet nie znacie sytuacji


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości