Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michuu76Brak okazywania innym szacunku . Propozycja
#1
Exclamation 
Witam .
Na wstępie , chciałbym przeprosić , jeżeli wątek ten nie został napisany w miejscu , w którym powinien się znajdować .
Informacja ta skierowana jest do graczy , którzy nie stosują swej kultury względem innych graczy jak i również dla administracji w celu weryfikacji mojej osobowości i mojej prosby/propozycji .

Grając na serwerze McSurvi , na różnych trybach rozgrywek , zauważam dużą ilość graczy , którzy zachowują się nie odpowiednio względem innych graczy , którym zapewne przeszkadza taki spam na "chacie" ze względu na wiek . Niestety nic na to nie poradzę , gracze nie zwracają uwagi na to co piszą i jak piszą do innych . Osobiście przeszkadza mi to . Nie będę wymieniał nick'ów graczy , którzy się tak zachowują ale chciałbym to zmienić . W jaki sposób ?
( Część ta jest przeznaczona dla administracji )
Aby móc to zwalczyć chciałbym się rekrutować na tzw. Helper'a , który pomoże mute'ować takich graczy bez większych kar . Aktualnie rzadko spotykam helperów i chcę dołączyć do tej małej liczby tych osób .
Zależy mi na tym aby na serwerze panowała miła , serdeczna atmosfera ponieważ grają tu osoby niską liczbą lat i o rygorystycznym sumieniu niepozwalającym im na patrzenie na przekleństwa / drwiny czy prześladowania .

Może się od razu przedstawię ...

Nazywam się Michał Grabowski ( nick : Michuu76 ) gram u Was od ładnych paru lat , na różnych nick'ach . Rocznik 2000 >> 16 lat .
Mieszkam w Krakowie . Uczę się polonistyki >> kierunek humanistyczny
Posiadam TeamSpeak'a 3 wraz z działającym mikrofonie / bądz skype .
Poświęcam dużo czasu na serwerze ( 2-6h dziennie )

W razie potrzeby podam prywatnego Facebook'a żeby lepiej i szybciej się ze mną skontaktować . Nr tel również mogę podać .
E-mail: michugtx@gmail.com

Jeżeli Administracja życzy Sobie pomocy w postaci dodatkowego Helper'a to czekam na odpowiedz .
Jeszcze raz przepraszam jeżeli zle posłałem tą wiadomośc .

Pozdrawiam Michał ~Michuu76
#2
Jak chcesz Helpera to poczekaj na rekru i się zgłoś. Proste? Proste!
#3
crazycrafter
Czytanie ze zrozumieniem
Czytałeś wstęp ?
Jeżeli zle coś napisałem to prosiłem o wyrozumiałość .
A , że jest taka potrzeba to napisałem bo zależy mi na graczach i chcę im uprzyjemnić grę .
#4
nie chodzi o miejsce ale o czas aktualnie nie ma rekrutacji na helpera , jest na buda a na helpera ma byc podobno w sierpniu
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
(18-06-2017, 02:52 PM)raki123 napisał(a): nie chodzi o miejsce ale o czas aktualnie nie ma rekrutacji na helpera , jest na buda  a na helpera ma byc podobno w sierpniu

aha , dobra to niestety na razie poczekam na taką możliwość , dzięki ;-)
#6
Rekrutacja niedawno była, kolejna za 2 bądź 3 miesiące.
Jeżeli faktycznie widzisz dużą osób graczy łamiącą regulamin, możesz zgłosić ich tutaj - na forum.
Ew. w sprawach szybkich na TeamSpeak3; Ts.McSurvi.pl
#7
(18-06-2017, 06:05 PM)Nalagx35 napisał(a): Rekrutacja niedawno była, kolejna za 2 bądź 3 miesiące.
Jeżeli faktycznie widzisz dużą osób graczy łamiącą regulamin, możesz zgłosić ich tutaj - na forum.
Ew. w sprawach szybkich na TeamSpeak3; Ts.McSurvi.pl

Aha rozumiem , Dzieki za info :-)

 W razie potrzeby , jestem gotowy pomóc :>
Pzdr
#8
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości