Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OmexiaOmexia mówi PaPa.
#11
Trochę szkoda że odchodzicie,z Omexia nie miałam dużej styczności, ze Snowek trochu na skyblocku się pisało ale nie dużo.
Jednak dobrze was zapamiętam Smile
Życzę wam powodzenia w życiu i żebyście tak łatwo nie zapomnieli o mcsurvi Wink
#12
Narka Martyna :C

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#13
To było coś, bardzo fajne przeżycie. Do dziś pamiętam nasze pierwsze rozmowy, między innymi o beatlesach, pierwsza rozgrywka, która odbyła się na sky wars classic Big Grin Za to, że byliście bardzo sypatycznymi osobami, które potrafiły stworzyć uśmiech na twarzy Smile Dziękuję Wam, za wszekie pouczenia, które wpłynęły na mnie. A w szczególności chcę podziękować Ci, Omexio za to, że dałaś mi szanse bycia na randze administracyjnej. Mam nadzieje, że jeszcze wiele razy porozmawiamy.
Trzymajcie się! Do usłyszenia Big Grin
Kuba.
Gentleman will walk, but never run.
#14
Chyba zapamiętałaś mnie ze złej strony. Ostatnia "kłótnia" kto ma rację , co powiazało się z moim odejściem.
Aczkolwiek nie było to z tym związane. Nie podałem Ci prawdziwego powodu odejścia i to był błąd.

Nie miałem z tobą styczności na team speak'u , Minecraft , itd. Po prostu cię nie poznałem. Zapamiętałem tylko live ze Snowem na Annihilacji i piękny domek zbudowany na gm. Drugą sytuacja w której miałem z tobą styczność to Event na water blocku i pytania z internetu Tongue. Jako tako całość wyszła nieźle , bo gracze się cieszyli. Dużo wymieniać.

Za to wszystko , tzn. Błędy jakie popełniłem , kłótnie i wiele więcej chcę Cię przeprosić.
PaPa Martynko Smile


#15
Heart 
(01-04-2017, 12:09 PM)Chuck napisał(a): Chyba zapamiętałaś mnie ze złej strony. Ostatnia "kłótnia" kto ma rację , co powiazało się z moim odejściem.
Aczkolwiek nie było to z tym związane. Nie podałem Ci prawdziwego powodu odejścia i to był błąd.

Nie miałem z tobą styczności na team speak'u , Minecraft , itd. Po prostu cię nie poznałem. Zapamiętałem tylko live ze Snowem na Annihilacji i piękny domek zbudowany na gm. Drugą sytuacja w której miałem z tobą styczność to Event na water blocku i pytania z internetu Tongue. Jako tako całość wyszła nieźle , bo gracze się cieszyli. Dużo wymieniać.

Za to wszystko , tzn. Błędy jakie popełniłem , kłótnie i wiele więcej chcę Cię przeprosić.
PaPa Martynko Smile

Nigdy nie interesowały mnie kłótnie, dla mnie to wymiana zdań i tyle.
Nie ma również czegoś takiego, że poznałam Cię ze złej strony, bardziej bolało mnie to, co sobą zaprezentowałeś.
Nie myślę o Tobie źle i myśleć nie będę. Jak sam napisałeś popełniłeś błędy i właśnie w tym momencie mam nadzieję, że nie będziesz tak pochopnie podchodził do swoich działań. Bo dla mnie Twoje odejścia były decyzją nie przemyślaną. I to jest właśnie jedyna rzecz, do której się czepiałam. 
#16
Było fajnie, i to bardzo. Fajnie się z Tobą współpracowało, ze Snowem również. Ale wszystko się kiedyś kończy, nawet moja przygoda z Administracją się skończy. Powodzenia w życiu prywatnym. Smile
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#17
Papatki :c
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#18
Myślę, że nasza kochana Omexia zostanie poetką.
Te słowa są naprawdę piękne:
"Wkurzam się, irytuje, ponoszą mnie emocje, wytykam coś innym, ale ja nie myślę o ludziach jako wrogach. Ja ich nie mam, każdy jest człowiekiem. Jeśli szanuje ludzi, to szanuje w ten sposób siebie. Potrafię być niemiła, zła, ale i tak pragnę zrozumienia od innych, podczas takich sytuacji. Bo każdy jest człowiekiem, jesteśmy tak samo zbudowani. Ja potrafię czasami postawić się na miejscu innych i tego samego oczekuję od każdego, wystarczy zrozumieć."~Omexia2K17

Powodzenia w życiu prywatnym.
Bardzo mnie ruszył ten wątek, ponieważ byłaś naprawdę wspaniałą osobą.
Fajnie się z tobą gadało, umiałaś mnie rozweselić i co tu dużo pisać.
Jednak bardzo rozumiem twoje odejście.
Jesteś już dorosła i czas bardziej się skupić na życiu realnym.
Tak, to co zaraz napiszę może się kojarzyć z życzeniami urodzinowymi, ale cóż...
Życzę ci świetnej pracy i fajnego chłopaka, mądrych dzieci, które będą wbijały topki na największych serwerach  na świecie *O*.


Pozdrawiam.
Snick.
Gracz~Sn1ck


#19
Heh snik nie poetka tylko przemowienia na konferencjach miedzynarodowych...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#20
Wiadro elo.
Szkoda ze nie mieliśmy okazji sie lepiej poznać.
Niestety, każdy kiedyś musi odejść.
Chyba jedyny raz kiedy sie spotkaliśmy to na lobby, pamietam jak dałaś mi i jakiemuś typkowi (niepamietam nicku, mial tylko skina z wojen klonów xD) fly i zrobilem nam selfie.
Poza tym znam cie tylko z forum.
A tak wgl to powodzenia w dorosłym życiu.
Jeszcze ci taką fajną emotikonke wyśle na przyszłość : ;3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości