Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bartezik[SKARGA]
#11
Gdybyś tak do niej napisał znając życie byłby Perm.
A to, Nystko że ma taki nick nie oznacza że możesz sobie go zmieniać, bo to nie jego wina że ma nick do "wyśmiewek". Nie wiem po co, dla żartów czy jak, ale na przyszłość; nie każdego to bawi, może najpierw dobrze by było się go zapytać czy w ogóle sobie życzy takie zmienianie, jego nicku, bo w gruncie rzeczy to jego nick. A jak już chcesz to nie publicznie, bo naprawdę nie widzę tego, jak kogoś to interesuje.
#12
Heart 
@Ciesteg
Od kiedy słowo "poyebao" to przeklenstwo? - Skoro nie ma go w słowniku, to wytłumacz mi, co to słowo znaczy, jeśli nie jest to "niby cenzura", tylko muszę was uświadomić, że podmiana "j" na "y" nie zmieni znaczenia słowa, tego słowa, przynajmniej ja mam takie odczucie. Jeśli się mylę, to wytłumaczcie mi, co oznacza "poyebało". 

Wilk a pies, to różnica. Co prawda należą do tej samej grupy, a mianowicie rodziny psowatych, ale to nie znaczy, że są tym samym gatunkiem. Psa można nazwać podgatunkiem wilka, gdyż jak sam piszesz, człowiek i to drapieżne zwierze zaczęło w jakiś sposób współpracować. Słowo Kundel oznacza psa, który jest mieszanką psów rasowych, więc Kundel, a wilk, to już w ogóle bajka. 

@Nysia
Śmiechłam jak to zobaczyłam. - Świetne podejście do skargi, naprawdę, cudowne. Tak, to sarkazm i mam nadzieję, ze wyciągniesz wniosek.

Tak jak napisał to szumiel Wolf inaczej pies inaczej KUNDEL. Mógł nie dawać sobie takiego nicku.  - Poprawię : Wolf, tłumacząc na Język Polski, czyli wilk. Podkreślam raz jeszcze, pies nie jest wilkiem, a tym bardziej kundel. A nick, każdy może dawać sobie jaki chce, byleby zgodny z regulaminem, więc nie rozumiem Twojego toku myślenia.


Jeszcze przypomnę zalecenia netykiety: 

  • w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.


Co do tego słowa, robocie się z tym coraz gorsi. Dwóch nawet gdy nie są w Administracji ostrzegają graczy w obecności dużej ilości tej prawdziwej. Trzeci klnie na byle kogo. O reszcie wspominać nie będę.  -  Nie wytykamy, a banujemy.  Ale jeśli chodzi o skargę, samą w sobie, myślę, że trochę "naciągana", lecz można wywnioskować kilka błędów moderatora z tego, więc mam nadzieję, że Nysia wyciągniesz kilka wniosków.

Wracając. Każdemu mogło się przytrafić, sam Bartez przeklinasz. Zmieniłam trochę by nie nauczyć przypadkiem kogoś, że można przeklinac ile się chce. - Przeklina, banuj. A  tym nienauczeniem, to zauważ, że gracz może wziąć przykład i pisać to Twoje "poyebało", a wszyscy wiedzą o co chodzi. Zaczęliśmy ostrzegać za przekleństwa nawet cenzurowane gwiazdkami, więc zauważ, że to jest ta sama sytuacja, a nawet Ci powiem, że gorsza, bo przyjdzie taki Ciesteg, który dostanie ostrzeżenie i powie Ci, że za co Ty go ostrzegasz, skoro tego słowa nie ma w słowniku.



Zacytuję słowa @kubbas007, które jak najbardziej pochwalam i myślę, że w jakiś sposób pokieruje całą Administracją, do zachowania cierpliwości w niektórych sprawach. 

Cytat:Według mnie, moderator powinien dawać przykład dla gracza, tylko że w tym pozytywnym znaczeniu. TeamSpeak to TeamSpeak - McSurvi to McSurvi. Zachowanie Barteza i Wolfa może i nie jest idealne, ale to są gracze, a za ich złe czyny (złamanie regulaminu) będą karani. Na Survi nie widzę, by tak bardzo łamali regulamin, można dostrzec lekkie potyczki słowne, ale są Oni karani za głównie takie rzeczy. Ja prosiłbym Nystkę o lekkie "hamowanie się", gdyż bycie na tak wysokim szczeblu administracji, powinno być WZOREM DLA GRACZY. Na TeamSpeak'u w zaufanym gronie - ok, lekko mięsem można rzucić, ale na serwerze niech nawet Administracja się trzyma regulaminu, nawet trochę mocniej.

@xDjep
Jak dlamnie nystka się zbyt rozpędza obrażanie graczy,dawanie banow za nic pozniej bezsensowne wymowki przesadza - Tu mam jeden przykład obrazy, piszesz, że "obrażanie" graczy, to daj więcej, skoro twierdzisz, że istnieje więcej takich sytuacji. "Dawanie banów za nic", dalej wołam dowodów, bo tu widzę pomówienie. Jak na razie mam na oku tą skargę z obrażaniem, z czego jest nieco naciągnięta, ale i tak myślę, że Nysia zauważy i nie popełni tego samego błędu.
#13
A według mnie Nystka to zły człowiek -,-
#14
Co jak co, ale zdarzyło mi się to pierwszy raz czy drugi raz. Więcej przeklinać nie mam zamiaru.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#15
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości