Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bartezik[SKARGA]
#1
Smile 
Twój nick: MinecraftBartez
Nick Oskarżonego: Nystka
Powód: Słowa + Obraza Wolf'a
Tryb, na którym się to wydarzyło: EasyHc
Godzina, data: 19:18 23.02.17 | 21:55 28.02.17
Krótki opis sytuacji: ...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): http://www.fotosik.pl/zdjecie/3475cfe141082282 | http://www.fotosik.pl/zdjecie/e4725ca13fa1ef7d
#2
Od kiedy słowo "poyebao" to przeklenstwo? Może się mylę, więc sprawdzę w słowniku A teraz będę udawał że znam angielski. "Wolf" w tłumaczeniu na polski to wilk, a pies to udomowiony przez człowieka wilk. Kundel to inne określenie psa. Polecam się edukować ;-; Wolf przyjął ten zwrot nie jako obrazę.
#3
Jeżeli chodzi o "poyebao" to podobnie jak "kuhwa" itp. I wiadomo od co chodzi i jest za to upomnienie "słowa", co do "kundla" masz rację wolf coś wspominał na temat tego że to go nie obraża/ignoruje to ale to nie zmienia faktu że mógł się poczuć dziwnie/źle gdy moderatorka mu to napisała Wink
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#4
Śmiechłam jak to zobaczyłam.
Tak jak napisał to szumiel Wolf inaczej pies inaczej KUNDEL. Mógł nie dawać sobie takiego nicku.


Co do tego słowa, robocie się z tym coraz gorsi. Dwóch nawet gdy nie są w Administracji ostrzegają graczy w obecności dużej ilości tej prawdziwej. Trzeci klnie na byle kogo. O reszcie wspominać nie będę.
Wracając. Każdemu mogło się przytrafić, sam Bartez przeklinasz. Zmieniłam trochę by nie nauczyć przypadkiem kogoś, że można przeklinac ile się chce.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#5
Po co mu taki nick to już nie do mnie.
Co do słowa jakieś pół roku temu przed rekrutacja dostałem za "Poyebalo" jak ty tam na ss'ie napisałaś dostałem bana i z tego co widziałem administracja za to słowo upomina. Wink
I co do tego upominania ,upominać chyba możemy jak tam mi kilka osób mówiło ,a z tym przeklinaniem to prawda ,ale nie na SERWERZE tylko na ts'ie gdzie ty też przeklinasz. :p
#6
Nysia, a gdyby ktoś Ci zarzucił że jesteś "poyebana", to równie normalnie byś się czuła? :v
#7
Według mnie, moderator powinien dawać przykład dla gracza, tylko że w tym pozytywnym znaczeniu. TeamSpeak to TeamSpeak - McSurvi to McSurvi. Zachowanie Barteza i Wolfa może i nie jest idealne, ale to są gracze, a za ich złe czyny (złamanie regulaminu) będą karani. Na Survi nie widzę, by tak bardzo łamali regulamin, można dostrzec lekkie potyczki słowne, ale są Oni karani za głównie takie rzeczy. Ja prosiłbym Nystkę o lekkie "hamowanie się", gdyż bycie na tak wysokim szczeblu administracji, powinno być WZOREM DLA GRACZY. Na TeamSpeak'u w zaufanym gronie - ok, lekko mięsem można rzucić, ale na serwerze niech nawet Administracja się trzyma regulaminu, nawet trochę mocniej.

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#8
Nie jestem związany ze sprawą ale dodam, że Nystka wielokrotnie dopuszczała się do takich odzywek, zresztą zwracono jej na to uwagę a jak widać nie umie sie pohamować. Poza tym Wolf mógł obrazić się za słowo kundel, on jest człowiekiem więc należy się do niego zwracać jak do człowieka (tzw. szacunek do drugiej osoby). Może i Bartez nie jest święty (zresztą jak wszyscy) ale nie musisz mu to wypominać jeśli to własnie ty zawiniłaś w tej sprawie więc nie musisz się zasłaniać tym jacy są inni. Zapewne gdyby ktoś z graczy powiedział tak do administracji to zakończyłoby się to banem na konto za "brak szacunku".
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#9
Jak dlamnie nystka się zbyt rozpędza obrażanie graczy,dawanie banow za nic pozniej bezsensowne wymowki przesadza
#10
Nareszcie coś napisze ;-;
Nystka, a gdybyś była na moim miejscu i gdybym ja napisał do Ciebie "Kundel" To jak byś się poczuła ?
"Mógł nie dawać sobie takiego nicku"
Że mam taki nick, to nie trzeba od "kundli" wyzywać.
Bartez przeklina ? Hah, chyba kiedyś przeklinał, ale teraz już nie :>
I nic nie mówiłem, że "kundel" to nie jest obraza dla mnie, i nie wspominałem nic takiego :>


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości