Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Nieaktywność kilku Jr.Modów (Rekrut)
#11
Ja się opiekuje 2 trybami (nie licząc trybów, do których przydzielony jest każdy).
Jest to Easy HC i SkyWars classic.
A osoby wypowiadające się w tym wątku to głównie gracze anihilacji.
Jeśli chodziło o mnie, to ja się anihilacją nie opiekuje a na Easy HC siedzę prawie codziennie,
Czasem nie mogę wbić w środy. Mam powód.
8.00-19:00 na pełnych obrotach wliczając zajęcia dodatkowe.
Gracz~Sn1ck


#12
A co sie stalo z adminami z ranga na anni? Z tego co kojarze to na poczatku bylo tylu chetnych ze wybierac trzeba bylo...
A teraz nic!
Szczerze to myslalem ze jak w koncu anni bedzie mialo wlasneho adma to bedzie lepiej... a to nic sie nie zmienilo! Jedna z niewielu rzeczy ktore mozna robic to zrzucac cziterow skorpem i marzyc az sobie pojda.

Przyznaje, dzis widzialem przez pol godzinz julie, i momola tez widze, ale momol nawet rangi nie ma. Wszyscy na hc tylko siedza

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#13
Tu już nie chodzi tylko o anihilacje (nawiasem mówiąc jest to jeden z popularniejszych trybów serwera ORAZ jest tam przydzielone 5 administratorów z czego żaden nie wbija) ale i o inne tryby. Cheaterów nie brakuje, wręcz przybyło gdy niektóre tryby zaczęły być zaniedbywane. Na easy hardcoore można spotkać więcej administracji niż na pozostałych trybach razem wziętych, zazwyczaj to tam trzeba iść aby poprosić administracje (zresztą są tam i ci którzy nie zajmują się tym trybem a na swoich rzadko są) o przybycie na dany tryb ale to nie na tym ma polegać. Zaczynam się zastanawiać gdy niektórzy rekruci chcieli zdobyć range tylko dla vipów i tym podobnych.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#14
Jeżeli chodzi o anichilacje, to moja aktywność upadła z racji że jestem na nie planowanym urlopie, o czym oczywiście informowałam na chacie formuowym, za granicą właściwie. Komputera nie mam także nie dziwi mnie to że mojej aktywności... Nie ma. Ale myślę że jak wrócę w sobotę będzie lepiej, cały czas na pewno pójdzie na anichilacje ^^!
A jak będzie dobrze, to może jakiś event się zorganizuje na jakiś dobry sprzęcior. Big Grin
#15
Jeśli chodzi o anihilację i creative 1 (tryby, którymi się opiekuję) to mnie nie ma od kilku dni na serwie, gdyż mam nie planowaną grypę (xD). Dzisiaj wracam do domu, ale na kompa będę mogła wbić pewnie dopiero od niedzieli albo nawet od poniedziałku. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#16
a ja nie mam problemu z administracją ponieważ gram na skyblock i pvp classic na pvp classic zawsze z administracji ktos jest a na skyblocku opiekunem jest momol ktory jest jak narazie bardzo aktywny
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości