Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Nieaktywność kilku Jr.Modów (Rekrut)
#1
Cześć! Wiele Jr.Modów w ogóle nie wbijają serwer oraz forum. Nie chcę nawet nicków wymieniać bo nie chce "obrażać" kilku Jr.Modów, czym to skutkuje?
- Trochę więcej cheaterów
-  Tryby, które nie są w ogóle pilnowane
W rekrutacji pewnie by były lepsze osoby, które by wbijały na serwer ;/ Oczywiście to moje zdanie ale nie musicie je brać do siebie ;P

Pozdrawiam xFail1337
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
Każdy jr.mod ma prywatne życie.Ale wiem że jr.modxi wbijają na tryby. 


Pozdro
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
Jr.modzi to osoby które są często na serwerze i forum. Ci co nie otrzymali awansu , czyli rekruci, najwyrazniej nie zależy im na tym i pewnie go nie dostaną.


#4
@up Są mniej aktywni, a awans pewnie otrzymają jak będą bardziej się starać i więcej czasu poświęcać na forum i serwerze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
To nie był awans.
A co do tej nieobecności, trudno mi się trochę nie zgodzić bo sama jestem zawiedziona, tyle osób dostało rangę a tyle o nią nie dba, oczywiście nie mówię o wszystkich, ale w porównaniu do "kiedyś" to pamiętam jak sama poświęciłam cały czas aby było jak najlepiej, jak na nową rangę myślę ze nowym jr również by to nie zaszkodziło, ale oczywiście też niektórzy są na urlopie. Myślę że po jakimś porządnym zebraniu powinno się trochę ogarnąć.
#6
Zgadzam się z Nalą... Widzę, że pewna ilość jr.modów jednak nie dba o to, ale jednak wiem, wręcz jestem pewna, że się poprawią.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]





#7
@refresh
Poza tym takie pytanie: czemu jeśli chce znaleźć kogoś z administracji musze iść na easy hardcoore gdzie ich jest z 4/5? Wiem, możecie sobie razem pograć ale inne tryby są zaniedbywane np. anihilacja, skywars itd. Do administracji przydzielono sporą grupe w tym osoby, które deklarowały w zgłoszeniach, że będą aktywne.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#8
To dobrze że zawsze wiesz gdzie jest administracja ;-;
A po drugie po co odkopujesz wątek który był już rozwiązany.
#9
Rozwiązany , Ciasteg? Szkoda, że część jr. Modów jest rzadka do spotykania. A może oni właśnie mogliby dbać o inne tryby - a nie siedzieć na jednym?
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#10
Tutaj są osoby które opiekują się danym trybem http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Opieka-nad-Trybami--11560.
Jeżeli aktywności rekrutów się nie zmieni , postaramy zrobić się coś z trybami gdzie aktywności administracji jest niska.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości