Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saLowSKY[Skarga] 1julia1
#41
Nie jestem twoja koleżanką, proszę zwracać się do mnie z szacunkiem. Mój brat np. chodzi do technikum informatycznego i takich rzeczy jak np regedit używa na co dzień. Powiedział że nie sądzi żeby regeditem dało się jakoś cheatować w minecraft, choć powiedział że może się mylić. Dlatego proszę udowodnij że można. Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by było banować też ludzi za np. używanie eclipse czy innych kompilatorów bo można nimi napisać cheaty.
Co do łamania regulaminu toczyła się tu już kiedyś dyskusja i zdaje mi się że jeśli ktos ma coś sensownego do wniesienia i Moderacja mu na to pozwoli może to napisać. Jeżeli zostanę upomniana przestanę, ale nie mogę patrzeć jak się szerzy ciemnotę.

Ciasteg to dla ciebie: http://lmgtfy.com/?q=regedit
Czy to było takie trudne?

EDIT: zresztą po co ja "szczępie ryja" i tak ci zamkną ten wątek z powodu braku dowodów.
#42
Ja dowody mam w postaci logów Smile
#43
Logi można bardzo łatwo spreparować, ale ok.
#44
Powiem tak że nie tylko gracz ma logi lecz właściciel też ma logi serwerowe Tongue
#45
Właśnie miałem to napisać Wink
#46
Eva123(pisane z dużej litery to wyznacznik szacunku) Tak się składa, że ja, Ahmedmaskrypty i kilka osób z naszej ekipy również uczymy się w technikum informatycznym. HKEY'e mają dużo do powiedzenia przy każdej aplikacji uruchomionej przez OS. także Minecraft.
#47
Tak w ogóle nie spodziewałem się że aż taki młyn będzie pod tą skargą xD
#48
Ktoś z administracji podejmuje jakieś działania w tej sprawie, czy macie to gdzieś? :/
#49
tylko to czytam i mimo że nie jestem ogarnięty w tym temacie 1julia1 będzie kłamać uznawać swoje dopóty nie da się jej dowodu że się myli .Było tak w np Unban SKillpvp gdzie upierała się że kiedy ma się potke speeda to skoki niespowalniają i w ręcz na odwrót pszyśpieszają .Sprawa z tymi skokami ucichła dopiero po wstawieniu przezemnie filmu z prymitywnym testem szybkości(co prawda skill może mieć haxy ale chodzi o tą upartość).Mam też dosyć gadaniny NIE MAM MIKROFONU ZEPSUL MI SIE ,nie mam czasu na SPRAWDZANIE.po 1 jak masz range typu moderator twoim zadaniem jest sprawdzanie i banowanie.Co do mikrofonu po co? przecież istnieje coś takiego jak chat. najśmieszniejsze jest to że jakimś cudem to przyjaciele Team Emotki i team pod emotki zawsze zostają moderatorami i tylko 3 2 1 randomów dostaje range dziwne?
#50
Proszę o niewypowiadanie się użytkowników niezwiązanych ze skargą.
Gracz~Sn1ck




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości