Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saLowSKY[Skarga] 1julia1
#1
Twój nick: saLowSKY
Nick Oskarżonego: 1julia1
Powód: Niedopełnienie obowiązków związanych z rangą Policjant+
Tryb, na którym się to wydarzyło: Easy HC
Godzina, data: między 22 a 23 dnia 25.01.2017
Krótki opis sytuacji: Oskarżyliśmy gracza xDjep o używanie programów nie dozwolonych na serwerze. 1julia1 stwierdziła, że po godzinie 23 nie sprawdza mimo tego że jest to jej obowiązek. Uargumentowała to rodziną i śpiącym rodzeństwem. Rozumiemy to, jednakże nasz kolega był sprawdzany przez SnickersGamerPL używając programu Skype bez używania mikrofonu. To wykazuje, że 1julia1 miała możliwość sprawdzenia gracza xDjep.
Teraz przejdę do kolejnego problemu. 1julia1 jako członkini administracji nie może być w gildii, jednakże była w gildii BFG. Gdy nasz znajomy upomniał 1julia1 o tym że była w gildii z graczami to odparła, że była bo to jej przyjaciele. Następnie nasz znajomy (hiredkiller321) został wykopany. (godzina 23:41 można sprawdzić logi na serwerze)
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Niżej znajdują się linki do dowodów. Jako wiarygodność naszych dowodów można porównać je z logami servera
http://imgur.com/gallery/9IsgA
#2
Po 1. xDjep'a sprawdzałam wielokrotnie.
Po 2. Twój kolega został zbanowany na 20 minut za obrażanie innego gracza pomimo iż dostał wcześniej ostrzeżenie zrobił to znów.
Po 3. Rozmawiałam o tym z Nalą na ts. Wytlumaczyla mi że nie mogę być w gildii z graczami więc ją opuscilam.
Po 4. Gdy jestem na serwerze nie mam obowiązku ciągle sprawdzać i nawet sobie nie pograć. Dużo osób sprawdziłam za dnia. Zglaszaliscie osoby które były czyste.
#3
Przepraszam, że nie jestem za bardzo związana ze skargą ale Jr.Mod 1julia1 jako jedna z nie licznych modów naprawdę bardzo dużo sprawdza. Stara sie jak może aby pomóc graczom. Myślę że to jedna z bardzo rzadkich sytuacji gdy moderatorka nie wypełnia obowiązku.
#4
(26-01-2017, 12:39 AM)1julia1 napisał(a): Po 1. xDjep'a sprawdzałam wielokrotnie.
Po 2. Twój kolega został zbanowany na 20 minut za obrażanie innego gracza pomimo iż dostał wcześniej ostrzeżenie zrobił to znów.
Po 3. Rozmawiałam o tym z Nalą na ts. Wytlumaczyla mi że nie mogę być w gildii z graczami więc ją opuscilam.
Po 4. Gdy jestem na serwerze nie mam obowiązku ciągle sprawdzać i nawet sobie nie pograć. Dużo osób sprawdziłam za dnia. Zglaszaliscie osoby które były czyste.

Na jakiej podstawie uważasz, że były to osoby czyste? Bo są oni twoimi przyjaciółmi? jest to również zawarte na logach.
#5
Nie mój drogi. Bo ja te osoby sprawdziłam i ewidentnie 80 % osób wspomagaczy nie posiadało.
#6
(26-01-2017, 12:47 AM)1julia1 napisał(a): Nie mój drogi. Bo ja te osoby sprawdziłam i ewidentnie 80 % osób wspomagaczy nie posiadało.

Tak czy inaczej moja droga. Mamy bardzo dużo dowodów na to, że łamiesz zasady które powinnaś przestrzegać jako Policjant+ teleportacja BFG czyli swoich przyjaciół również nie jest dozwolona zarówno jak i pomaganie im w pokonaniu nas Smile jest to faworyzacja ich z twojej strony i radze uzupełnić swoją wiedze jeśli podejmujesz się bycia kimś więcej niż tylko gracz na serwerze.
#7
Ja kogoś tepam?
Wypraszam sobie.
xDjep napisał mi na msg "Tepaj!!11 czity!!1"
No więc na vanishu tepnelam się to niego i widziałam ze się klepiecie. Jednak nic podejrzanego nie widziałam więc po prostu wróciłam na spawn.
Edit: skoro macie dużo dowodów to je tu podrzuccie
#8
(26-01-2017, 12:55 AM)1julia1 napisał(a): Ja kogoś tepam?
Wypraszam sobie.
xDjep napisał mi na msg "Tepaj!!11 czity!!1"
No więc na vanishu tepnelam się to niego i widziałam ze się klepiecie. Jednak nic podejrzanego nie widziałam więc po prostu wróciłam na spawn.
Edit: skoro macie dużo dowodów to je tu podrzuccie

Ciekawe, że na jego wezwanie od razu byłaś gotowa do sprawdzania ale gdy my mówiliśmy o nich to jakoś Ci się nie paliło żeby coś z tym zrobić Smile a my też jesteśmy wielokrotnie oskarżani o cheaty chociaż ich nie mamy.
A vanisha nie było bo zaczęłaś bić Don Vendetta. Smile
#9
Owszem wylaczylam vanisha by sprawdzić czy nie ma któryś z Was AntyKnocka. Że mnie nie paliło by coś z tym zrobić? Każdy Po kolei został przede mnie sprawdzony Wink Jeden z nich nawet trzy razy. Bo było tyle skarg.
#10
1. Bił przez sciane Wink po 2. Wyslij logi o wyzwiskach kłamczuchu Wink morda to nie wyzwisko mowilem o slowniku PWN po 3.prosze Administratora o sprawdzenie logów jakich komend uzywala Julia bo na platformie magicznie sie pojawili wszyscy Wink i napewno wpisywali tpaccept podczas walki Wink nas sprawdzalas ale ich podczas klepy nie? Rozumiem szkoda ze ma czity bo przyznal nam sie na ts ze uzywa regedita Wink kłamstwa same jak taka zakłamana i nieodpowiedzialna osoba jest w administracji. Dziwny zbieg okolicznosci ze nalezalas do ich gildi nazywasz ich przyjaciółmi nir chcesz ich sprawdzić i jeszcze dziwnym trafem wszyscy tepneli sie na platforme podczas walki no ciekawe (nie ma czitów to zabawne jak napieprzał mnie przez bloczki Wink
Edit:jak to nie masz obowiązku to po co ty jesteś w administracji i jak ty chcesz pograc? A wiem Wink wspomagajac inne gildie na twoim miejscu bym sie po prostu przyznal do błędu takie osoby sa czesto karane łagodniej Wink czystym przykladem faworki bylo kiedy pisalem ze bije mnie przez sciane a ty to ignorowalas a kiedy twoj przyjaciel dostawal za przeproszeniem wpierdol odrazu sie pojawilas bez vanisha bo cie zobaczylismy Wink serio zastanow sie kiedy twoj kolega mowi nam ze uzywa regedita do otwierania skrzyni za scianą a ty mówisz ze jest czysty cos tu nie gra słońce. Btw dalas mi bana na 30minut nie 20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości