Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandrixa[SKARGA]Szantazowanie Gracza Przez JR MOD
#11
Dlaczego mam się nie wypowiadać? Skarga na mnie - z chęcią się wypowiem.

Jako, iż jest to Easy Hardcore to polega to na tym, aby rywalizować ze sobą, ale nie jestem tutaj, aby tłumaczyć, co to EASY HC.

Po prostu chciałem zdobyć Wasze koordy, zdobyć trochę łupu i przy okazji powalczyć. NieustraszonyPL i Sandrixa, gdy się dowiedzieli, że mamy ich koordy to Oni na to "Zostaw nas, napiszemy na Ciebie skargę!" Czy to nie jest szantaż? Takie wypowiedzi były kierowane w mym kierunku. Wiele graczy tak robi, na przykład mamy koordy innych gildii, ale co to za podbijanie ich skoro są to gildie, które trzeba podbijać w więcej niż w dwie osoby. Ja, Mafelex i gildia ZARA chcieliśmy przeprowadzić atak na PHTM. Wiedzieliśmy, że atak będzie bardzo prosty, chcieliśmy zdobyć troszkę itemów. Ja i Mafelex wzięliśmy koxy, siłki, zbroje itp. Gdy dzieliła nas tylko ściana (PHTM się zamurowało - tak mówił Mafelex), NieustraszonyPL i Sandrixa uciekli na spawn i rozwiązali gildię. Najpierw powinniście znać definicję słowa "honor", ponieważ jeśli dobrze myślę to honor w walce jest to walka do końca, do momentu aż jedna ze stron przepadnie. Jeżeli oskarżający ma jeszcze jakąś sprawę do mnie - zapraszam na pw, z chęcią porozmawiam.

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#12
A ja w sumie tak na koniec się dopowiem:
Pamiętajcie, że Junior Moderator może normalnie grać. Jednak no lepiej byłoby założyć osobne konta do takowej gry (chociaż aż takich permisji nie mają, nie przesadzajmy, dla modów to wskazane Wink
KAŻDY członek administracji od najniższej do najwyższej rangi może normalnie grać na trybie ale bez wykorzystywania permisji, żeby stać się na nim lepszym.
Szczególnie pisanie mu: Nacharowałeś się na gildiie i ktoś Ci ją niszczy.
Tyle, że gdyby zniszczył ją wam gracz nie byłoby problemu chociaż można polemizować.

NAJWAŻNIEJSZE: Junior Modzi mają tylko bana Smile Jeszcze coś?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#13
Wypowiedź Egzey0 i Kubbas007 chyba jasno daje do zrozumienia, że to tryb Easy HC - więc czemu płacz że ktoś chce sprzedać koordy, rozwalić gildię? Przecież to normalne na takim trybie.

Każdy chce również normalnie pograć. Taka drobna uwaga na przyszłość - nie pierwsza i nie ostatnia gildia padnie, a jak chcecie fajne zamki gildyjne robić, to może pora przenieść się na Creative Wink

Cytat:Wgl nie wiem po co 55% serwa nakreca sie na mala gildyjke, ludzie to tylko gra ogarnijta sie
No właśnie, pora się ogarnąć, to tylko gra. Nie ma znaczenia czy gildia jest mała czy nie, pkt przecież się liczą Wink
#14
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości