Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandrixa[SKARGA]Szantazowanie Gracza Przez JR MOD
#1
Z Gory Mowie aby kubbas sie tu nie udzialal bo sobie nie zycze dyskusji



Twoj Nick:Sandrixa
Nick Oskarzonego:kubbas007 (JR MOD)
Wydarzenie Stalo Sie Na: EASYHC
O Godz: ok 21:11
Powod: Szantazowanie Gracza o podanie koordow innych cala sytuacja byla taka, że kubbas spytal się o koordy gildi i nie mowilismy pozniej po 5 minutach z nikad znalazl naszą gildie i grozil nam ze poda nasze koordy gildi ZARA
Krotki Opis Sytuacji:Szantaz Przez JR MODA

Dowod:    
#2
Podpisuje się

Gracze sie na nas uwzieli, maja tyle gildi a akurat nas atakuja

Tak wiem wiem, to EasyHC ale Sandrixa mu napisala ze ona napisze ten wątek i ze niby mu grozimy. A on nam ciagle wypominal i pisal na chat nasze koordy. Pisal ze on jest "zwykly gracz" po 1. Jesetes w gildi ADMI wiec ogar 2.Normalny gracz moze banowac? ;-;. A i szantazowal nas....
@EDIT
Rozwiazalismy gildie z honorem, a po tym, powiedzial ze mamy honor w dpie, pozniej sprawdza Sandrixę, fochnął że se naszej gildi nie sklepał, i ma tupet sprawdzaniem zeby nas zbanowac.
Wgl nie wiem po co 55% serwa nakreca sie na mala gildyjke, ludzie to tylko gra ogarnijta sie
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#3
Niech kubbas się wypowie jak było, jest go wreszcie skarga na niego.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
Wow... on podaje wasze Kordy! O nie!
Myślę że to takie troche dziwne ze oskarżony nie może się wypowiadać w wątku. Nie widzę tu szantażu. A to że znalazł waszą gildie to albo ktoś mu dał kordy, albo po prostu doszedł na te kordy.
Ps. Szantaż to jest jak ktoś mowi że "jak ktoś czegoś nie zrobi to coś złego mu się stanie"
A kubbas czegoś ządał w zamian za nie podawanie kodów? Bo chyba nie...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#5
@Up
Ale szczyt chamstwa On dokonal ;-;.
Sprzedawal innym kordy...
Pomysl se szumiel, jakbys Ty charowal na gildie 1,5 dnia a potem taki graczyk se przyjdzie, i sprzedaje kordy serwerowe i dup, na drugi dzien, pół gildi nie ma.
Oj szantaż był, ale ona nie zrobila screena.
@EDIT
Przypomnę, że On bez powodu sprawdzał Sandrixę
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#6
A i juz 2 raz mnie sprawdzal ale to byl fake Smile
#7
@ nieustraszony
Ja tak robie z każdą gildią której członków kojarzę ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#8
Nikt nie mówił, że gracze nie mogą podawać kordow innych gildii gdy taką znajdą. Często widziałam taki handel na serwie. Co to skargi szantażu nie widzę. Co Ci sprawdzania często dostajemy w prywatnej wiadomości skargina graczy więc dlatego była ta osoba sprawdzana.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#9
Dokładnie , przecież on was tym nie szantażuje , gdyby zwykły gracz chciał sprzedać wasze kordy lub podać na chacie , to nic by się nie stało , ale gdy zrobił to mod , to od razu źle. To trochę bez sensu. Ale to , że tak szybko znalazł waszą gildię jest rzeczywiście dziwne , chociaż na to dowodów tutaj nie ma.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#10
Zupeczka jeżeli myślisz że się do nich tpnal, to nici z tego. Premisji tam nie ma.
Jest jeszcze sens pisania w tym wątku?

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości