Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53ZBYT OP
#11
Tak ale skorpion i duch? Taki VIP spada i zbiera ity do skrzyni co obniża te klasy.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#12
chodzi o to że ta skrzynia stoi gdzieś na spawnie jak enderowy piec i do niej musi wrzucić ity moge wysłać film jak to działa

A teraz wiadomosć do banana.Banan wiem że chcesz wynagadzać vipów ale to jest mega głupie i nie przemyślane to taki /gamerule (ranga)vip keepInvetory (wiem ze to tak pewnie nie działa).Spróbuj zabić wojownikiem vipa niemal niemożliwe z tą komendą bedzie to niemożliwe.niszczy to też sens niektórych klas.Przez tą twoją komende można porównać graczy do mobków a ciebie graczem i vipy full diax 4/3 miecz 5/2 z komendą keepinventory
#13
Możnaby chociaż zablokować tą komendę podczas walki albo zrobić z tego pojedynczą skrzynkę żeby nie wszystkie ity się mieściły
#14
jak dla mnie odrzucić tą komende albo dodać ją na jakiejś specjalnej strefie.pomysł z enderchstem jest lepszy bo inne kraje go wykorzystują i jest w 100% fair.Enderchest może mieć wszystkie sloty to ma być taka skrzynia nie gdzie wkładasz ity jak już pokaże wam film jak to działa
ale zrobie to w niedziele dopiero
#15
(14-01-2017, 09:00 AM)enderman22xxxe53 napisał(a): chodzi o to że ta skrzynia stoi gdzieś na spawnie jak enderowy piec i do niej musi wrzucić ity moge wysłać film jak to działa


A teraz wiadomosć do banana.Banan wiem że chcesz wynagadzać vipów ale to jest mega głupie i nie przemyślane to taki /gamerule (ranga)vip keepInvetory (wiem ze to tak pewnie nie działa).Spróbuj zabić wojownikiem vipa niemal niemożliwe z tą komendą bedzie to niemożliwe.niszczy to też sens niektórych klas.Przez tą twoją komende można porównać  graczy do mobków a ciebie graczem i vipy full diax 4/3 miecz 5/2 z komendą keepinventory

Skoro ty porownujesz plecak do keepinventory to dalsza dyskusja nie ma zadnego sensu. Jak zdecyduje że zmiany w tym zakresie sa potrzebne to je wprowadze, twoje porownania sa zartem.




(14-01-2017, 09:23 AM)Ciesteg napisał(a): Możnaby chociaż zablokować tą komendę podczas walki albo zrobić z tego pojedynczą skrzynkę żeby nie wszystkie ity się mieściły

to jedyny madry komentarz w tym watku - to rozwaze.

A w kwestii miejsca to jest znacznie mniejsze niz Ci sie wydaje bo nie ma tu ani enderchesta, ani nawet skrzyni.

Vip ma tylko 1 rzad w eq czyli moze maxymalnie schowac 9 przedmiotow.






EDIT.

Update w sumie już się pojawił i wyeliminuje to problemy i sytuacje o których głównie mowa - czyli ukrywanie itów podczas walki.
Po użyciu plecaka otwiera się on dopiero po 10 sekundach.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości