McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
ZBYT OP - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: ZBYT OP (/showthread.php?tid=11159)

Strony: 1 2


ZBYT OP - enderman22xxxe53 - 13-01-2017

Często oglądam odcinki banana , często też przypominam sobie odcinek 32 ach było blisko.Wracając do tematu banan zapowiedział nowy update możliwe że będzie to dotyczyć także mcsurvi.Według mnie komenda /plecak jest zbyt op ze względu na pomysłowość graczy aby wykorzystać to do własnych celów. Załóżmy  że pewien sroski ma mało hp i wie że za daleko nie ucieknie więc szybko wkłada ity do plecaka daje się zabić a potem pełny sił wraca i tak ciągle ,było by to niepraktyczne i nie fair wobec graczy jak i vipów.
  Oprócz tego mam propozycje połączenia anni 1 z 2 jak było kiedyś (nie chce zaśmiecać forum kolejnym postem węc lącze tą propozycje z skomentowaniem zapowiadającego się updatu).


RE: ZBYT OP - Admin - 13-01-2017

ciekawy jestem jak podczas walki wpiszesz komende plecak i włożysz tam wszystkie przedmioty - powodzenia ^^

a w sytuacji gdzie chce popełnić samobójstwo i nie tracić eq to komenda jest jak najbardziej pożyteczna i do takich celów również służy, nie ma tu niczego przesadzonego.
Zapamiętaj sobie że dzięki VIPOM w ogóle masz możliwość gry na serwerach bo bez nich żadne serwery by nie istniały, jako wspierający otrzymują zasłużone benefity.


W kwestii łączenia anni to ekonomia nie bez powodu jest osobna - albo gra się normalnie bez lagów z osobną ekonomią albo z lagami z połączoną - odpowiedź jaką formę wybieramy jest oczywista, a dalsza dyskusja zbędna.


RE: ZBYT OP - enderman22xxxe53 - 13-01-2017

możesz uciec na drzewo z vortexa albo uciec za pomocą roga a potem wpisać, jest dużo sposobów ucieczki skoro ja zdązyłem włozyć 2 gold kilofy wyd2 do pieca w 3 sekundy podczas pvp to tym bardziej boski zdązy boskie do plecaka ja bym plecaka jako komende nie dodawał ale bardziej jakiś ender chest na spawnie jak na zagranicznych serwerach.

a co do ekonomi skoro to dzięki za odpowiedż


RE: ZBYT OP - Admin - 13-01-2017

oczywiście że możesz, tylko że nikt pełnego sprzętu w plecaku nie pomieści, więc wymaga to nie tylko niemożliwej zręczności ale także wiąże się ze stratą, więc z góry taki pomysł jest mało opłacalny. To co ty byś robił to twoja sprawa, uprawnienie jest gratyfikacją której nie zamierzamy zmieniać.


RE: ZBYT OP - enderman22xxxe53 - 13-01-2017

upierasz się w fakcie że vipy powinny dostać jakiś bonus ok to normalne i sensowne ale specjalny enderchest jest jak dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem i bardziej praktycznym oceniając pomysłowość graczy


RE: ZBYT OP - Lordgangnster18s - 13-01-2017

No cóż kiedyś pisałem o pomyśle nad piecem dusz, który można przenosić. Banan stwierdził iż nie dlatego bo ktoś mógłby zabrać po postawieniu lub zrobić z niej mur. No cóż nie mogłem dokończyć postu bo został zamknięty ale chodziło mi o możliwość otworzenia takowego pieca po postawieniu jednak piec pozostałby w ekwipunku (podobnie do skrzyń dusz). Podczas walki? Bo to nie raz ktoś ora na rogach lub używa vortexa i przeczekuje. Wiem, że vipowie jako płatna ranga powinna mieć dużo udogodnień ale poważnie? Pvp nie trwa jakoś mega długo więc ta opcja za dużo nie ma sensu chyba, że chowanie itów dla kogoś lub chowanie kilofów podczas niszczenia nexów. No i już widać jak ranga vip jest mocna. Skorpioni już nie mają sensu zrzucać vipów. Zamiast dodawać zbędne funkcje może lepiej ogarnąć inferno? Jedynie podczas bicia nim podpala (oprócz mapy Etna) a rzuczenie kulami zadaje małe obrażenia, znikome dla posiadaczy lepszych eq. Broń kosztuje jak inne boskie chociaż nie ma jakiś specjalnych mocy (zagłada jest o wiele lepsza) a podpala jedynie na wspomnianej etnie. Na anihilacji 1 gra większość osób, na 2 czasami 2,3. Na 2 kasa jest oddzielna a chociażby kasa gromadzona przez graczy na 1 powoduje, że nie wejdą na 2. Również wszyscy wolą 1 z powodu charakterystycznego spawnu oraz map, które znają na wylot chociaż te z 2 są trochę lepsze. Do vipów można było wymyślić wiele funkcji ale nie coś co od razu zniszczy sens klas Skorpion i duch podczas walki z vipami, chociażby zniżyć cene /przedmioty lub /procesje .


RE: ZBYT OP - bartixraft112 - 13-01-2017

Zgodze się


RE: ZBYT OP - enderman22xxxe53 - 13-01-2017

zgadzam się a w ogóle pamiętacie pomysł z gralem? tak jakby wszedł w życie


RE: ZBYT OP - Lordgangnster18s - 13-01-2017

Tak pamiętam, po śmierci odradasz się z itami (1.11 pozdrawia) a taka skrzynia to coś na wzór tego. Po dodajecie coś dzięki czemu właśnie skorpion i duch nie mają sensu?


RE: ZBYT OP - enderman22xxxe53 - 13-01-2017

ja zamiast tej komendy planowałem dodć ender chest gdzieś na spawnie i tyle(pomysł z USA)

a jak tak bardzo banan chce to moze być tylko dla vipów i ma ten swój plecak ale nie mobilny