Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53[SKARGA 1julia1
#11
A czy przed tobą włączała vanisha , gdy się biła?


#12
Hmm w tym przypadku nie ale się raz z taką sytuacją spotkałem dlatego każdy vanish nagrywam bo moderator (nie chce kłamać więc nicku nie podam bo nie jestem pewien)po ataku szybkim skorpowaniu gościa z teama sobie włączył vanisha i uciekł. Kiedy przez przypadek wskoczył do lawy właczył wyłaczył.Albo podczas magicznego zebrania sroskich właczył sobie nieśmiertelnosć i nie moglem go bić

To wszystko było by nagrane ale był problem

Podsumowując Albo dawajcie degrady za vanisha odrazu po pvp lub podczas,albo zróbcie coś takiego jak anty log dla tej komendy dostajesz obrazenie od graczy,z lawy itp nie działa Ps uciekinierzy jak np Angela jeszcze was nagram i to w bardziej kompromitującej sytuacji
#13
Degrady? Przecież jest okres próbny.
Trzeba ich pouczyć. Nie uważasz?


#14
Enderman22xxxe53 nie wiem co ty próbujesz zdziałać tym że piszesz bezsensowne skargi na Jr.modów. Przecież po
1. Dokładnie Widać na filmiku że julia zaczeła sprawdzać gracza , no weź można się domyśleć że po to włączyła ./v .
2. Nawet ją nie trafiłes tą strzałą to skąd miałaby wiedzieć że ktoś ją goni/bije.
Fakty wskazują że julia po prostu włączyła ./v żeby sprawdzić spokojnie gracza.
#15
Na filmie moim zdaniem widać, że sprawdzała gracza. Była od Ciebie bardzo daleko, a ją powinien obchodzić cheater, a nie Twoje strzały, więc na f5 raczej nie była. Gracza może sprawdzać jak chce, jeśli nie jest pewna co widzi to zaprasza na sprawdzanie przez skype. Tu mogła taka sytuacja zaistnieć, a że nie chciała lecieć bez vanisha w stronę bazy, bo wtedy by była dopiero spina, to włączyła sobie vanish i poleciała tam, albo po prostu się tepnęła. Nie widać, żeby używała vanisha podczas walki. Od tego ma ten vanish, żeby sprawdzać ich na mapie. I tak źle i tak nie dobrze, sprawdzają źle, nie sprawdzają, też źle. Każdy ma swój sposób na sprawdzanie, a ona pewnie zrobiła jak napisałam wyżej. Jeśli chce Julia może powiedzieć jak było dokładnie. Przedstawiłam jeden z wielu możliwych sposobów.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#16
Czyli znów?
Zaczynajac enderman mnie nie lubi ponieważ kiedyś zgłosiłam go za słowa. Od tego czasu przy każdej możliwej okazji mi dokucza oraz próbuje mi zaszkodzić. Mniejsza o to. Opowiem wszystko od początku.
Biłam się z __MysterFox__ znałam go i wiedziałam, że nie ma cheatów więc nie banowalam obserwowałam go jeszcze jakiś czas-to wtedy wzięłam tego vanish'a. Potem tylko poprosiłam o sprawdzanie na Skype jak widać na filmie.
Wyznaczony czas minął i dostał bana.
Po chwili jego kolega z teamu powiedział, że on podawał Skype tylko że na chacie teamu.
Po chwili zbanowany wbił na MultiKoncie prosząc o sprawdzenie bo rzeczywiście podawał Skype na chacie teamu. Prosił o szansę więc się zgodziłam.
Sprawdziłam go i nic nie miał więc otrzymał Ub od Nystki.
#17
Ok niech wam będzie ale weżcie odczekajcie chwile po walce jak Pan E (xD) który po walce musi czekać bo jest głupi anty relog xD. Złoszcze się na ciebie bo psujesz zabawy i plany innych graczy, (nie że mnie zgłosiłaś) ale ja się nie mszcze i to nie dlatego ta skarga.Co do vanishy mam prawo się złościć bo pare razy przez to ja albo team nie zabił moderatra oczywiście z sroskimi
#18
Ja psuje plany innych?
Ciekawa jestem jak
#19
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości