Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53[SKARGA 1julia1
#1
twój nick;enderman22xxxe53
nick oskarżonego 1julia1
powód:gracz używa /v żeby uciekać przed pvp, skorpowaniem itp. nie raz widziałem podobną sytuacje u  innych nowych moderatorów
krótki opis moderator ucieka z pola walki po oberwaniu
dowód
#2
To tak,
Sprawdzałam gracza jak było widać na chacie. Obserwowałam go w tym czasie i miałam prawo użyć vanish'a
Nie było widać że uciekam akurat przed pvp.
#3
No i dlatego odszedłem pozdro zabranie vanish powinno być moim zdaniem albo zawieszenie na tydzień.
Edit 19 13 Ale po co patrzeć jak ktoś jest wezwany masz wszystko na tabie
Edit 19 14 Xdd obejrzałem i zauważyłem że gracz w ciebie strzela a ty uciekasz i /v
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#4
ok ok wyjaśnijmy coś sobie.Nie wymiguj się sprawdzałam itp.Jak sprawdzasz to się nie klep tylko włącz raz vanisha i obserwuj a nie skaczesz z tym vanishem

+Bartix popieram
#5
No julia musiałaby chyba na f5 siedzieć żeby tą strzałę zobaczyć. Nwm czy zauważyłeś, ale ty jej nawet nie trafiles. Jakbyś trafił z łuku to by był dźwięk takiego "dzwoneczka"

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Co chcecie tym wątkiem zdziałać?
Można sprawdzić logi i zobaczyć czy faktycznie sprawdzała.
Piszecie że jest tyle cheaterow , Julka sprawdza , a wy ja chcecie zabić.


#7
Ok szumiel na początku dodam od siebie że spotkałem się z tym 2 raz (za 1 nagrywarka się zepsuła).Teraz odpowiem ci, nie chodzi o samo strzelanie tylko uciekanie po pvp jak się ma mało hp robią /v nawet czasami podczas pvp. Niech się nie broni ,,sprawdzała'' bo jak tak to powinna jak pisałem włączyć raz i siedzieć a nie skakać na anni skaczą często bez sprawdzania przez to te ghfgh ghrh. chociarz masz racje nie trafiłem jej to widać że sporo oberwała i raczej widziała strzały.Powiina chwile odczekać od pvp a nie.To tak jakby loganie ale bez strat i limitów
#8
Chuck, przecież na nagraniu wyraźnie widać, że sprawdzałam
#9
@Up spoko , bo widzę że lekka spina się tworzy.
Filmu nie widziałem , bo na tablecie i wersji komputerowej nie widać.

Enderman trochę logiki. Gdy się sprawdza trzeba wyłączyć vanisha.
Jeżeli chcecie żeby nie było cheaterow na Anihilacji , nie zabijajcie jej gdy sprawdza.


#10
Fix czy ja kwestionuje ze sprawdzała sprawdzała. rozumiem chciała przetestować na własnej skórze lanie od niego ale po co vanish po pvp albo chciała patrzeć na niego z vanisha albo nie i chciała walczyć.To to samo co loganie ale o wiele gorsze bo bez limitów

Ale ok zgadzam dię to było wredne sroski sroskim ale 1vs 1 hacker najważniejsze


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości