Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek299skarga na gracza
#11
Xmilui banowała za buraka ;-;
@up co się stało to się nie dostanie
Swoje powody musieli mieć...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#12
Tja, nowa administracja pięknie się prezentuje. W dzień wyników kłóci się między sobą i obraża. Świetnie, genialnie, po prostu brak słów.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#13
Wszystkie komentarze postaramy się wziąć pod uwagę, by prawidłowo i sprawiedliwie rozpatrzyć daną sprawę.
Dziękujemy wszystkim za te bardziej lub mniej pomocne uwagi Wink
Życze dalszej oraz wspaniałej przygody z naszym serverem
Pozdrawiam
Jr.Mod
Kookieee
#14
Ta osoba która została zbanowana to ja to są 2 różne konta ForceTerror i ForceTerror12.
#15
tak szczerze większosć tych nowym moderatorów to niewypał jak sami widzicie pełno na nich skarg
#16
(12-01-2017, 02:55 PM)enderman22xxxe53 napisał(a): tak szczerze większosć tych nowym moderatorów to niewypał jak sami widzicie pełno na nich skarg

Prosiłbym ciebie o zaprzestanie zrzucania winy na Jr. Moderatorów rozumiem każdy popełnia błędy ale kolego nie przesadzaj nie mów że większość ponieważ ta większość się dopiero uczy i stara się pokazać z jak najlepszej strony 
Pozdrawiam 
Jr.Mod
Kookieee
#17
Enderman22xxxe53 ciekawa jestem jakbyś ty się sprawował w roli Jr.moda. Rola administracji nie jest taka łatwa, osobiście doświadczam to coraz bardziej. Każdy może się pomylić. Halo przecież dopiero jesteśmy od 5 dni Jr.modami. Uczymy się i próbujemy sie poprawiać. I mówię to do wszystkich nie tylko do ciebie gdyż powinniście wiedzieć że jesteśmy rekrutami. Uczymy sie i poprawiamy.
#18
Zdegradujcie wszystkich. Co wam to da?

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości