Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek299skarga na gracza
#1
Twój nick: tygrysek299
Nick Oskarżonego: _Angela_0
Powód: Niby ja wyzywają
Tryb, na którym się to wydarzyło: anihilacja
Godzina, data: chyba co pomiędzy 12:30 a 40
Krótki opis sytuacji: zbanowala jakiegos typka dziewczynka {dziecko} ktore ma 13 lat daje bany za to ze mowia na nią pupilek ktorym jest ludzie mówią prawde ona daje bany przez takie osoby serwer schodzi na psiaki i takie jak np nystka ktora tylko afk jest zawsze nic nie robi boj sie sprawdzac
#2
Jakiś dowód?


#3
Popieram tygryska Big Grin
#4
Tygrysek299 niech wypowie się ta osoba która dostała bana bo nie wiem kto to. Nie wypowiadaj się za kogoś.
#5
Masz logi mogą rozjasnic sprawę
Wiedziałem ze niektórzy nowi jr modzi to pomyłka głównie na anihilacji dlatego tam nie gram banuja za slowa nie zawierające wulgaryzmy ani obrazy

Np na Nysie mówili nycha i nie Obrazala się a to obraza a wam jak się powie pupilek to perm może co?

Mogę dostać warna za to ze serwer schodzi jak tygrysem powiedział na ,,psy'' przez nowych jr modow
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#6
Ta rekrutacja to była po prostu na formie przyjaźni z administracją ; )))
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#7
Anga dostała tą rangę bo to przyjaciółka nali ^^ Myślę że długo się nią nie nacieszy
#8
To prawda ciasteg
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]
#9
I tak poparcie nic nie da bez logów skarga jest nie ważna choćby niewiem jak była prawdziwa Smile
#10
Mi też za bardzo nie podobają się te wyniki ale coz.
Ogólnie - za hasło do mnie "pindol sie" bana nie było , a za "pupilek" był ? Naprawdę ?
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości