Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xkokiPLNick?!
#1
Thumbs Down 
Jest taki problem, że mój nick to xkokiPL i właśnie z tym PL jest problem.Te konto mam już od paru miesięcy.Zanim wprowadzono tą blokadę było świetnie dopiero po niej zaczęło się,że nie nawet ludzie nie mogą mi nic napisać na msg a co najważniejsze odwiedzić wyspy. Żeby robić kolejne konto to trochę szkoda bo tyle pracy przy wyspie pójdzie  na marne Sad Pomocy!
Odpowiedz
#2
Niech piszą bez PL, np. xkoki. Jeżeli nie będzie gracza z takim nickiem to będzie automatycznie wyszukiwać ciebie.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#3
(20-07-2015, 08:24 PM)lamaxdgg napisał(a): Niech piszą bez PL, np. xkoki. Jeżeli nie będzie gracza z takim nickiem to będzie automatycznie wyszukiwać ciebie.

nie działa odwiedzanie pisze ze xkoki nie posiada wyspy ^^ 
Odpowiedz
#4
Ostatnio same problemy są tą korektą... ewentualnie popytam Główną Administrację co do tego.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#5
(21-07-2015, 09:02 AM)lamaxdgg napisał(a): Ostatnio same problemy są tą korektą... ewentualnie popytam Główną Administrację co do tego.

to czekam z niecierpliwością na naprawę Sad 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości