Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saLowSKY[Skarga] 1julia1
#11
Pisaliscie do jednego z nich obraźliwe teksty.
Poskarzyl mi się na msg. Jeden z Was obraził go raz więc go upomnialam. Zrobił to znów i dostał bana na 20 nie 30 minut.
Masz dowody że "bił przez ścianę" ?
I ja nikogo tam nie tepalam.
Któryś z was powiedział do niego "morda" także więc mógł poczuć się urażony również tym jak pisaliscie ze jest dzieckiem bez mutacji i tym podobne teksty.
Przyznanie na ts mnie nie obchodzi. Mógł żartować czy kłamać.
Kultury trochę co? Zaklamana i nieodpowiedzialna? Staram się jak mogę wszystkim pomagać.
#12
"Staram sie jak moge wszystkim pomagac" następne kłamstwo oj dziewczyno zaczynasz sie gubić. Powiem tak pisalem ze mnie bije przez sciane ty to olałaś to pokazuje jak sie starasz nawet go nie sprawdzilaś czemu? Argument ze masz rodzine i nie chcesz ich obudzić jest bez sensu mozesz osobe poprosić o wstawienie ss na imgur i by ci wyslal linka na skype nie musisz z nim rozmawiać.Prosze ciebie o dowody gdzie byl obrażany bo tak naciągasz te wyzwiska byle by nam bana dać
#13
Kłamstwo? W dzień siedzę tylko i sprawdzam. Gdy chcę sobie zagrać to gracze proszą o pomoc i pomagam im.
Nie robię ss za każdym razem gdy ktoś kogoś obrazi.
#14
Gralem pare godzin na serwie sprawdzilas tylko 1 osobe przez 3-4 godziny no ci powiem Wink nie pomagasz im bo nam nie pomoglas kazdy posiada logi w .minecraft Wink tam znajdziesz historie czatu chyba ze sie boisz ukazac czegos Wink np jakis wiadomosci na msg
#15
Od kiedy regedit to cheaty?
#16
Niby siedziałam 3-4h? Zabawne bo "skakałam" po trybach i nie siedziałam stale na jednym.
No i chyba widać kto tu kłamie.
#17
Nie napisalem ze siedzialaś tyle czytaj ze zrozumieniem napisalem ze podczas mojej rozgrywki czyli 3-4 godziny sprawdzilas tylko probowoja nie licząc nas. Prosze o czytanie ze zrozumieniem i sprawdzenie w słowniku PWN znaczenie slowa "kłamstwo". Jeżeli nie chce ci sie sprawdzać to po co kandytowalas na adma aaa zeby faworyzować Wink
#18
(26-01-2017, 01:25 AM)AhmedmaSkrypty napisał(a): 1. Bił przez sciane Wink po 2. Wyslij logi o wyzwiskach kłamczuchu Wink morda to nie wyzwisko mowilem o slowniku PWN po 3.prosze Administratora o sprawdzenie logów jakich komend uzywala Julia bo na platformie magicznie sie pojawili wszyscy Wink i napewno wpisywali tpaccept podczas walki Wink nas sprawdzalas ale ich podczas klepy nie? Rozumiem szkoda ze ma czity bo przyznal nam sie na ts ze uzywa regedita Wink kłamstwa same jak taka zakłamana i nieodpowiedzialna osoba jest w administracji. Dziwny zbieg okolicznosci ze nalezalas do ich gildi nazywasz ich przyjaciółmi nir chcesz ich sprawdzić i jeszcze dziwnym trafem wszyscy tepneli sie na platforme podczas walki no ciekawe (nie ma czitów to zabawne jak napieprzał mnie przez bloczki Wink
Edit:jak to nie masz obowiązku to po co ty jesteś w administracji i jak ty chcesz pograc? A wiem Wink wspomagajac inne gildie na twoim miejscu bym sie po prostu przyznal do błędu takie osoby sa czesto karane łagodniej Wink czystym przykladem faworki bylo kiedy pisalem ze bije mnie przez sciane a ty to ignorowalas a kiedy twoj przyjaciel dostawal za przeproszeniem wpierdol odrazu sie pojawilas bez vanisha bo cie zobaczylismy Wink serio zastanow sie kiedy twoj kolega mowi nam ze uzywa regedita do otwierania skrzyni za scianą a ty mówisz ze jest czysty cos tu nie gra słońce. Btw dalas mi bana na 30minut nie 20

Podczas walki? jak wszyscy poszli na kordy i kazdy wbijal przez dziure do tej jaskiny za pomoca perelek,istnieje takie cos jak /sethome ktory mozna ustawic przed cuboidem tak samo jak pojawilismy sie na platformie za pomoca perelek geniusze
#19
Wcale nie Wink perełki nie ma szans ze dorzucisz na taką wysokość a nie widzialem zeby twoi koledzy rzucali perałkami podczas gdy z tobą sie bilem pojawili sie magicznie obok a jakie masz usprawiedliwienie na to ze biles mnie przez sciane? Bug serwera? Wink btw czytaj ze zrozumieniem bo twoja wypowiedź nie ma wgl sensu Wink
#20
(26-01-2017, 09:23 AM)AhmedmaSkrypty napisał(a): Nie napisalem ze siedzialaś tyle czytaj ze zrozumieniem napisalem ze podczas mojej rozgrywki czyli 3-4 godziny sprawdzilas tylko probowoja nie licząc nas. Prosze o czytanie ze zrozumieniem i sprawdzenie w słowniku PWN znaczenie slowa "kłamstwo".  Jeżeli nie chce ci sie sprawdzać to po co kandytowalas na adma aaa zeby faworyzować Wink

Coś się nie podoba?
Możemy wyjaśnić sprawę na teamspeaku3
No chyba że nie masz odwagi przyjść 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości