Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matikox20zamiast matikox20 setnameprojectalias
#1
na nick zamiast matikox20 pisze mi setnameprojectalias czy jakos tak Sad help xD
Odpowiedz
#2
Jak dzisiaj gralem to zwyczajnie miałeś napisane matikox20 chyba , że ty to tylko widzisz jeśli tak to spróbuj odświżyć neta lub wylonczyć kompa i włonczyć.To tyle Smile





|PoldekDriver|
Odpowiedz
#3
(07-06-2015, 06:12 PM)PoldekDriver napisał(a): Jak dzisiaj gralem to zwyczajnie miałeś napisane matikox20 chyba , że ty to tylko widzisz jeśli tak to spróbuj odświżyć neta lub wylonczyć kompa i włonczyć.To tyle Smile





|PoldekDriver|

tak tylko ja to widze juz obczaiłem
Odpowiedz
#4
i tak mam tam juz bana więc :#
Odpowiedz
#5
No cóż czitowałeś więc dostałeś bana każdy kogo złapie na łamaniu regulaminu dostaje bana. Przykro mi.
Subskrybuj mnie na YouTube Wink: https://www.youtube.com/c/perseq
Odpowiedz
#6
(08-06-2015, 08:09 PM)Persew napisał(a): No cóż czitowałeś więc dostałeś bana każdy kogo złapie na łamaniu regulaminu dostaje bana. Przykro mi.

jaki kod sms do unbana?
Odpowiedz
#7
(08-06-2015, 08:09 PM)Persew napisał(a): No cóż czitowałeś więc dostałeś bana każdy kogo złapie na łamaniu regulaminu dostaje bana. Przykro mi.

a moj kanal golasek ubiorasek a jaki kod do ub? 
Odpowiedz
#8
Setnameprotect- Resilience (cheat) miałeś włączone "nameProtectial" coś takiego. Pozdro Wink
Odpowiedz
#9
(09-06-2015, 03:25 PM)Killereq napisał(a): Setnameprotect- Resilience (cheat) miałeś włączone "nameProtectial" coś takiego. Pozdro Wink

ogarnołem to 5min temu :O
Odpowiedz
#10
(09-06-2015, 03:25 PM)Killereq napisał(a): Setnameprotect- Resilience (cheat) miałeś włączone "nameProtectial" coś takiego. Pozdro Wink

ogarnołem to 5min temu :O   Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości