Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kret22skarga na ppaa
#1
Chciałem zgłosić iż o godzinie 18:12 zostałem niesłusznie zbanowany przez jr.moderatora (ppaa). Moderator ów twierdzi iż przeszkadzam innym graczom w grze. No przepraszam, nie wiedziałem że upominanie o wulgaryzmach i spamie (czego ppa nie robił podczas swojej obecności na serverze) oraz grzeczne zapytanie się "mówiłeś do mnie" albo "to wtedy pisz "ano zaskoczyłeś mnie [nick] żebym się nie pomylił" podpada pod przeszkadzanie graczom podczas rozgrywki na serverze. Uważam że każdy gracz powinien upominać innym o regulaminie, i grzecznie pytać, czy o niego chodziło. Przez to chcem powiedzieć iż jr.moderator ppaa to chodząca niekompentencja i brak zrozumienia zasad kultury. Proszę żeby dany jr.moderator został upomniany/ukarany za niesłuszne banowanie graczy. Albo niech chociaż poda punkt regulaminu który złamałem, a nie poprostu (jak w tym przypadku) piszę "pa pa za przeszkadzanie graczom w grze". Uważam iż administrator po 1. nie wypełnia swoich obowiązków, to już ja bardziej upominam ludzi o regulaminie niż ja a po 2. nie potrafi rozważyć wszystkich argumentów w danej sprawie. Szczerze mówiąc, spodziewałem się tego, ppaa od kiedy wszedł na server "trzymał" stronę ludzi którzy uważali mnie za "raka" i "moobota zaje****** z twitcha". Niedość że ppaa mnie nie słuchał, to wykazał się brakiem kompentencji jakiego nigdy nie spotkałem u żadnego z administratorów. Jeśli to możliwę, proszę o natychmiastowe upomnienie, bądź jeśli tak uważacie (i ja tak wolę) usunięcia z administracji.
Odpowiedz
#2
Oto dopisek, przepraszam że zapomniałem umieścić tej treści w podstawowej wiadomości, a że nie umiem edytować tekstu, robię ją w formie zapisku. Otóż ppaa pewnie sugerował się puntkem 3. obowiązków w rozgrywce na serverze, ale i tak bezpodstawnie podciągnął mnie pod ten punkt. Ponieważ jedynie upominałem i grzecznie pytałem (co powinien robić on sam).
Odpowiedz
#3
Miałam to samo.. zabiłam go i dał mi bana "za cheaty" I teraz nie ma jak się odbanować.. no chyba ,że przez sms, bo wogóle nie odpisuje.. Popieram cię kret22
Odpowiedz
#4
Dziękuje za wsparcie i słowa otuchy, że nie jestem sam w tym świecie niesprawiedliwości.
Odpowiedz
#5
kret22 zabawny jesteś aż za bardzo , i powiem ci tylko jedno ban był słuszny przeszkadzałeś graczą w grze tym że co chwila ich oskarżałeś a oni skarżyli mi się więc zrobiłem co trzeba
przykro Wink i wg nie jesteś od tego żeby im wymierzać kary tyle i koniec Tongue
[Obrazek: tumblr_mrbbarMy8M1s5aiojo1_500.gif]Piwo to dowód na to, że Bóg nas kocha i chce byśmy byli szczęśliwi. 
Odpowiedz
#6
Graczom*
Ppaa wskaż:
* Co zrobił
* Jaki punkt regulaminu złamał
* Na ile dostał bana
Odpowiedz
#7
No proszę, myślałem że administracja sugeruję się zasadą "potrzebujemy dowodów, nie świadków" a z tym co ty zrobiłeś, to ta zasada jest jak piernik do wiatraka. Poza tym, jeśli gracze uważają że upominanie ich żeby nie łamali regulaminu (co jest twoim obowiązkiem! a czego nie zrobiłeś!) podpada pod przeszkadzanie im w grze. Przejrzałem sobie chat, i nie zwróciłeś uwagi na to jak np. ktoś używał wulgarnych słów, na co ja owszem, zwróciłem uwagę. Może trochę trochę przesadziłem z tym wyrzucaniem (przepraszam) ale powinieneś podchodzić do sprawy bardziej "na poważnie" i zamiast zwrócić mi uwagę "nie ty tu wymierzasz sprawiedliwość, dziękujemy ale zostaw to administracji" to od razu, sugerując się PSEUDOŚWIADKAMI a nie dowodami zbanowałeś mnie. Po jakimś czasie pod wątkiem swoje wypowiedzi dodały osoby, które uważają że działasz zbyt szybko, zbyt pochopnie i niesprawiedliwie, nie rozpatrując całej sprawy.
Odpowiedz
#8
Kindzia zgadzam sie z toba jak admy wiedza ze jest cos ich winą nie odpisuja np j... Enderman22xxxe53 chcial wyjasnic ostrzezenia z forum 0 adpowiedzi admów/modow 0
Odpowiedz
#9
Nie chcę nic mówić, ale nala zwróciła uwagę na zachowanie ppaa
(02-09-2016, 08:53 PM)Nalagx35 napisał(a): Graczom*
Ppaa wskaż:
* Co zrobił
* Jaki punkt regulaminu złamał
* Na ile dostał bana

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
Odpowiedz
#10
(02-09-2016, 06:53 PM)palol napisał(a): kret22 zabawny jesteś aż za bardzo , i powiem ci tylko jedno ban był słuszny przeszkadzałeś graczą w grze tym że co chwila ich oskarżałeś a oni skarżyli mi się więc zrobiłem co trzeba
przykro Wink i wg nie jesteś od tego żeby im wymierzać kary tyle i koniec  Tongue

On oskarżał? Nie oskarżał wlasnie tylko upominal zeby sie ogarniali,A im nie wymierzał kary tylko grzecznie upominał,No chyba nie pisal "Masz bana za wyzywanie mnie" czy cos tam,On nie oskarzal tylko jak jeszcze raz napiszę upominał
ppaa naprawdę cie lubie,Ale akurat pisze po jego stronie,I ma rację

Jestem za stroną kreta
__________________________________
Wyklikane z mojej wyobraźni <3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości