Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XperiomichuDostałem bana na całym Serwerze za nic .
#11
Kolejny dowód na to, że Kaka nie nadaje się na moderatora, jeśli sam nie umie ocenić czy ktoś ma killaurę i banuje za to że ktoś nie pokazał screena. W regulaminie nie ma nic na ten temat więc gracz nie ma obowiązku obowiązku pokazywania czegokolwiek jeśli nie ma na to ochoty. Skoro moderator nie może udowodnić cheatów nie może banować bo tak mu się podoba. Jestem za unbanem.
#12
(19-03-2015, 06:00 PM)Kluczownik napisał(a): Kolejny dowód na to, że Kaka nie nadaje się na moderatora, jeśli sam nie umie ocenić czy ktoś ma killaurę i banuje za to że ktoś nie pokazał screena. W regulaminie nie ma nic na ten temat więc gracz nie ma obowiązku obowiązku pokazywania czegokolwiek jeśli nie ma na to ochoty. Skoro moderator nie może udowodnić cheatów nie może banować bo tak mu się podoba. Jestem za unbanem.

Kakakoja a KakaVsPompa666 to dwie różne osoby, wystarczy czytać ze zrozumieniem, kogo sprawa dotyczy.

Gracz nie musi pokazywać czegokolwiek, ale skoro jest podejrzany o cheaty i na własne życzenie rezygnuje z szansy na obronę, którą dostał od moderatora, to wybacz, ale czasowy ban się należy. I w tym wypadku nie ban za cheaty, bo tu pewności nie było, ale za lekceważenie administracji.

My poświęcamy nasz wolny czas, żeby graczom na serwerze grało się lepiej, żeby wyeliminować cheaterów i dzięki temu poprawić komfort gry. Wkładamy w to dużo wysiłku i serca, bo zależy nam na tym, żeby serwer funkcjonował jak najlepiej. Naprawdę tak trudno wykazać się dobrą wolą i poświęcić te 5 minut na wyjaśnienie wątpliwości?

Ja zdecydowałam o tym banie, więc proszę bardzo, składajcie tę skargę na mnie.
#13
Nie skomentuje, ale ok. W sumie gosiiia masz racje, teraz tak nad tym pomyślałem tylko, że Xperio miał mu podać linka, a ten poszedł no to jak?
#14
Ja czekałem, aż mi go poda. Dałem mu na to 5 min, choć uległem do 15. SS nie dostałem a ja wiecznie nie będę czekać, aż ktoś postanowi po godzinie pokazać ss.
#15
(19-03-2015, 06:00 PM)Kluczownik napisał(a): Kolejny dowód na to, że Kaka nie nadaje się na moderatora, jeśli sam nie umie ocenić czy ktoś ma killaurę i banuje za to że ktoś nie pokazał screena. W regulaminie nie ma nic na ten temat więc gracz nie ma obowiązku obowiązku pokazywania czegokolwiek jeśli nie ma na to ochoty. Skoro moderator nie może udowodnić cheatów nie może banować bo tak mu się podoba. Jestem za unbanem.
Moderator kazał Ci pokazać screena, tak? Jeżeli jesteś podejrzewany o cheaty, które usprawniają grę musisz pokazać dowód, że jesteś czysty. Adminów i moderatorów trzeba się słuchać. Więc według mnie słusznie otrzymałeś bana, a Kaka ma prawo o takiego ss'a poprosić Smile
#16
Kill_Repeat to nie chodzi o Kluczownik tylko o Xperiomichu
#17
Kluczownik, co z tą policją? Czekamy i czekamy i się nie doczekamy :C
#18
(19-03-2015, 07:56 PM)JanekPL napisał(a): Kill_Repeat to nie chodzi o Kluczownik tylko o Xperiomichu
Podałem to tylko jako przykład Smile
#19
(19-03-2015, 06:00 PM)Kluczownik napisał(a): W regulaminie nie ma nic na ten temat więc gracz nie ma obowiązku obowiązku pokazywania czegokolwiek jeśli nie ma na to ochoty.

W regulaminie tego nie musi być bo powszechnie jest wiadomym, że przeciwstawienie się woli któregokolwiek z członków administracji może się źle skończyć, to jest wiadome na każdym serwerze. Gość nie zastosował się do prośby Kaki, olewając sprawę jak i moderatora, więc ban jest jak najbardziej słuszny. Wybacz, ale gracie na naszym serwerze, więc to my ustalamy panujące na nim reguły a nie Wy, jeśli administracja mówi Ci, że masz coś zrobić, to masz to zrobić.

@Topic
Janek, nie, to nie był szantaż, to było stwierdzenie faktu który miał się zaraz dokonać. Sądzę, że Twój kolega będzie musiał przeboleć, bo szansy na unbana nie widzę.
#20
On ma czasowego bana na tydzień Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości