Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XperiomichuDostałem bana na całym Serwerze za nic .
#1
Exclamation 
Zostałem zastraszony dnia : 02.03.2015r. godz. ok. 23:30 KakaVsPompa [Moderator]
Szantażował mnie SS poniżej pt. Nie wstawisz screena ALBO ban Kaka twierdził że mam killlaure której nie mam .... W opisie bana pisze : Brak współpracy z Administracja... (wrzuce ponizej screeny).


Załączone pliki Obrazki
               
#2
Są różne metody sprawdzania. Jeżeli moderator podejrzewa kogoś o cheaty, ale nie ma pewności, może poprosić o udostępnienie ekranów albo jak w przypadku Kaki pokazanie SS na dowód, że gracz ma czystego minecrafta. Nie jest rolą gracza decydować, w jakiej formie moderator ma go sprawdzać. To moderator o tym decyduje. Nietrudno jest zrobić SS, wrzucić go na jakąś stronę i podać link. Można też wrzucić go na nasze forum - jak widać potrafisz to zrobić. Czemu 5 minut? Żeby uniemożliwić graczowi włączenie czystej wersji minecrafta, w przypadku gdy takie cheaty posiada. Gdzie tu szantaż? Na wielu liczących się serwerach pada słynne zdanie: "Masz pięć minut na podanie skype'a. Wylogujesz się = ban." Tu różnica jest taka, że poprosił o SS, którego nigdy nie dostał. A czy był na vanishu czy nie, jakie to ma znaczenie? Link do screenshota wystarczyło wkleić na ogólnym chacie albo napisać, że umieściłeś na forum.
I dla twojej informacji - decyzję o banie czasowym za brak współpracy z administracją w opisanej wyżej sytuacji, gdy moderator nie doczekał się SS, a gracz dalej grał nie przejmując się słowami moderatora, podjęłam ja, a nie Kaka.
#3
Gosiiia o ten vanish to inna sprawa. A i takie pytanie Na ile czasu ten ban dla Xperiomichu? Jak piszesz, że czasowy to na ile? I nie zgadzam się z Kaką, bo ja widziałem, że nie miał cheatów i, że nie bił z 10 kratek.
#4
WCALE MNIE NIE PROSIŁ O SS Z CZYSTYM MC ON KAZAŁ MI ŁAMAĆ REGULAMIN ZE MAM WRZUCIC LINK NA CHACIE A UMIESZCZANIE LINKÓW NA CHACIE JEST ŁAMANIE REGULAMINU ! A ZE MAM CZYSTEGO MC TO WSZUCAM SS W OPISIE


Załączone pliki Obrazki
   
#5
Ban na tydzień. A co do oceny sytuacji - każdy zwraca uwagę na co innego. Akurat z tego co pisałeś, Xperiomichu to twój kolega, gracie razem, rozmawiacie na Skype, wiec akurat twoja ocena sytuacji i zapewnienia, że nie ma cheatów są mało wiarygodne. Naprawdę tak trudno było zrobić SS i dać do niego link?
#6
(19-03-2015, 05:12 PM)gosiiia napisał(a): Ban na tydzień. A co do oceny sytuacji - każdy zwraca uwagę na co innego. Akurat z tego co pisałeś, Xperiomichu to twój kolega, gracie razem, rozmawiacie na Skype, wiec akurat twoja ocena sytuacji i zapewnienia, że nie ma cheatów są mało wiarygodne. Naprawdę tak trudno było zrobić SS i dać do niego link?

A wogóle można podawać linki na chacie na serwerze?
#7
(19-03-2015, 05:08 PM)Xperiomichu napisał(a): WCALE MNIE NIE PROSIŁ O SS Z CZYSTYM MC ON KAZAŁ MI ŁAMAĆ REGULAMIN ZE MAM WRZUCIC LINK NA CHACIE A UMIESZCZANIE LINKÓW NA CHACIE JEST ŁAMANIE REGULAMINU ! A ZE MAM CZYSTEGO MC TO WSZUCAM SS W OPISIE

Dobrze.... Skoro już masz ochotę rozmawiać o regulaminie, to który punkt z regulaminu niby kazał ci złamać? http://www.mcsurvi.pl/forum/showthread.php?tid=6

Ja jakoś żadnego odpowiedniego do sytuacji znaleźć nie mogę.

11. Zakaz reklamowanie innych serwerów, stron www, for dyskusyjnych jak i serwerów głosowych ( Ts, Mumble, itd.. ). ===> Ten mi jakoś nie pasuje.

13. Zakaz rozpowszechniania płatnych stron www. ===> Ten też nie ma tu zastosowania.

Za to znalazłam inny ciekawy punkt: 8. Pamiętaj, Admin ma zawsze rację. ^^
#8
Okej. Powiedz mi jaki szantaż? Byłeś podejrzany. Poprosiłem Cię o ss 3 objaśniłem wszystko po kolei jak masz to zrobić. Ty to poprostu olałeś i grałeś dalej twierdząc, że wstawiasz już. 3 ss ciężko zrobić i wrzucić np. na zapodaj.net i podać link na czat? Obejrzałbym je. Jeżeli nic byś niemiał wstawiłbyś je, a Ty szukałeś powodu, aby je wstawić. Szantażuję Cię tym, że poprosiłem o 3 zwykłe ss? Owszem byłem na /v ale na spawnie... Wykręcanie się tym, że biję się podczas pisania z Tobą na /v nic nieda, ponieważ ja stałem na spawnie. Ja nie uwierzę na słowo tylko na dowód. A Ty dowodu mi nie pokazałeś choć ja czekałem 15 min nie 5...

A i jeszcze jedno. To, że ktoś ze Twojego skype mi napisze, że nie masz cheatów to nic nie znaczy... Równie dobrze mój znajomy może mi napisać, że masz cheaty. To co mam Cię odrazu bez dowodu zbanować?

A co do tego ss co go wrzuciłeś z menu Minecraft, może być podrobiony. Zmieniłeś launcher i to koniec. Wystarczy, że się wylogujesz z mc na 1 minutę i już nie masz cheatów. Dlatego prosiłem odrazu o podanie ss, a nie np. jutro na forum...
#9
Ale jak pisałeś, że on ''niby'' bił z 10 kratek to nie prawda, bo ślepy nie jestem i widziałem, że to nie było z 10.
#10
Janku. Szukacie na siłę dziury w całym. Kaka postąpił prawidłowo. Xperiomichu zignorował prośbę moderatora. Stąd ban czasowy za brak współpracy z administracją. A wystarczyło poświęcić te 5 minut na zrobienie SS, czy trzech SS, o którego go poproszono i pokazać je moderatorowi w wyznaczonym czasie i całej sprawy by nie było.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości