Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Ktos sie bawi mojim skinem!!!
#11
i zapomnialem dopisac,nalagx35 nie chodzi mi oto zebyscie cos w tej sprawie zrobili,tylko zebyscie mi cos doradzili,wlasnie to sie staram osiągnąć
#12
Ehmm..
Spoko, to może ja zacznę.
Zgłoś to, poszukaj kontaktu z administracją zycza, może znajdzie się ktoś kto ci jakoś pomoże.
Miluji miała podobny problem.
A nawet jeśli - to tylko skin.
Nic nie świadczy o osobie.
Liczy się dobra zabawa a nie kto ma najładniejszego skina.
To minecraft, przygoda nie top model.

/Edit
A co lepsze on nie robi ci jakiegoś złego skina, gdyby ten skin był goły, jakiś ośmieszający lub coś to wtedy jeszcze można się denerwować, ale mikołaj?
#13
Właśnie każdy lubi Mikołaja Big Grin
#14
No to nic nie da się zrobić. Watek chyba do zamknircia. Nala ci powiedziala o co cho.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#15
Ktoś wcześniej założył konto z twoim nickiem. Nie rejestrował się na mcsurvi.
Wszedłeś na "czyjeś konto" , zarejestrowałeś się na McSurvi i może zmieniać skiny.

Więc tu nic tu nie zrobisz.


#16
ktos sie zarejstrowal na mojim koncie? gram na nim od 2015 roku..... przed taką sprawą nic sie nie zdazalo,wiem ze kazdy lubi mikolaja i skin jest fajny lecz nie taki sobie wyobrażalem,zrobiono go wbrew mojej woli,jak pisalem powyzej Fix,kto by mogl miec to samo konto co ja? juz 2 gracze sie przyznali ze zrobili mi te skiny....
#17
(31-08-2016, 01:07 PM)Zgłaszacz223 napisał(a): ktos sie zarejstrowal na mojim koncie? gram na nim od 2015 roku..... przed taką sprawą nic sie nie zdazalo,wiem ze kazdy lubi mikolaja i skin jest fajny lecz nie taki sobie wyobrażalem,zrobiono go wbrew mojej woli,jak pisalem powyzej Fix,kto by mogl miec to samo konto co ja? juz 2 gracze sie przyznali ze zrobili mi te skiny....
Ale tu chodzi że NA ZYCZU ZAŁOŻYŁ KONTO A NIE KONTO NA MCSURVI.

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
Zgłaszam nie zgodne treści!






#18
Ale serwerowe konto zyczu jest jednoczesnie internetoeym kontem zyczu. A na stronie zyczu zmienia sie skina swojej postaci. Proponuje zsmknac watek bo i tak nic sie nie zrobi. Mozesz co najwyżej schackowac konto zyczu. Jezeli nie chcesz takich incydentów, kup sb premke!

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#19
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości