Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#83
Witam! Wink

O mnie:
Mam na imię Sebastian i mam 18 lat. Uczęszczam do Liceum na kierunek "Prawo" w Lublinie. Po ukończeniu szkoły chciałbym wybrać się na studia do Warszawy, a celem moim jest to aby zostać Adwokatem. Interesuję się motoryzacją, fotografią, astronomią oraz sportami takimi jak piłka nożna, rężna, siatkówka. Od małego interesowały mnie motory, ta pasja pozwala mi uciec od rzeczywistości, poznać świat i wziąć udział w wielu wydarzeniach. Wolny czas poświęcam na jazdę konno, grę na gitarze i perkusji oraz po prostu prowadzę zdrowy tryb życia, często biegam i chodzę na siłownię.
Lubię czytać książki i słuchać muzki:
Ulubione gatunki książek - (Fantasy, Kryminały, Romanse)
Ulubione gatunki muzyki - (Rock, Metal, Rap)
Jestem osobą uprzejmą, miłą, pomocną oraz pełną miłości.

Dlaczego Ja?
Jestem zainteresowany pełnieniem funkcji Helpera. Chcę po prostu podjąć się tego wyzwania i otrzymać szansę. Lubię spędzać czas w grze. Funkcja Helpera sprawi uśmiech na mojej twarzy i chęć tego, że będę poświęcał jeszcze więcej czasu na grę niż do tej pory. Nie szukam problemów, lubię nieść pomoc, a więc otrzymując szansę, będę starał się i wyciągał do każdego Swoją pomocną dłoń.

Wymagania:
Mój nick na serwerze: __TenBoski__
Wiek: 18
Zainteresowania: Napisałem wyżej
Od kiedy jestem aktywny na serwerze: Ponad 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Creative Medieval (różowa wełna)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-5h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeśli mam być szczery to nic nie zrobiłem, mało czasu Smile Szkoła i wgl Tongue Ale wszystko przede mną
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Napisałem wyżej

Pozdrawiam! Tongue
Myślę, że moje podanie zostanie dobrze rozpatrzone Smile Posiadam ts'a i skype, więc rozmowa z miłą chęcią. Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt! Do zobaczenia na szlakach gry Minecraft!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez __TenBoski__ - 22-12-2017, 03:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości