Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#75
1.Twój nick na serwerze: Lenaa_05

2.Wiek: 12 (Wiem)

3.Zainteresowania: Moimi dotychczas zainteresowaniami jest granie w piłkę nożną oraz w siatkówkę o i nie zapomnijmy o ćwiczeniach gimnastycznych. Tongue

4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Zaczęłam tutaj grać od 2016 roku, nawet mam konto na forum od 2016 roku.

5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Tak jakbym miała wybrać jeden tryb to z tych wszystkich wspaniałych innych bym wybrała Creative albo Wojownicy vs Potwory I/II.

6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zrobiłam sobie przerwę i nie było mnie na serwerze ok. 6 mies. ale się postaram być częściej, a dawniej to grałam wyłącznie na trybie Wojownicy vs Potwory I oraz II (bardziej na II).

7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogłabym spędzać tak jak kiedyś po 4/5 godzin dziennie oraz z góry przepraszam jeśli czasami nie wbije na serwer.

8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, kiedy grałam te 5/6 miesięcy temu na W vs P II mówiłam graczom np. ,,Caps off" albo ,,nie obrażaj innych" i tym podobne.

9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą miłą i sympatyczną, która szybko poznaje nowe znajomości. Dlatego ja, gdyż przed tą przerwą zawsze gdy wracałam ze szkoły ino włączałam minecrafta i wpisywałam adres serwera ,,mcsurvi.pl". Marzę o tym by zostać tutaj helperką, to dla mnie ogromny zaszczyt być pierwszy raz na jakimś serwerze docenianą przez innych graczy. Nigdy nie miałam styczności z tak wielkim wyróżnieniem. Znam dużo komend dla helpera, każdego gracza bym osądzała sprawiedliwie oraz szanuję każdego na serwerze. Ogółem dziękuję za przeczytanie. Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez Lenaa_05 - 17-12-2017, 02:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości