Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#68
Twój nick na serwerze: Kajojcia
Wiek: 21
Zainteresowania: Gry komputerowe, literatura, muzyka, ekonomia i informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na Waszym serwerze gram od dobrych kilku lat, przed zakupem konta premium grywałam na innym koncie (nie będę tego ukrywać, było inne konto). Kajojcia już istnieje od jakiegoś roku, więc raczej nie jest źle.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Mimo, iż mało osób gra na tym trybie nie znaczy, że nie ma tam chaosu, więc pomoc się przyda. Wybieram tryb prison/jail, a może i później przeniosę się na inne tryby, by poznać dokładniej pozostałe społeczności.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu zazwyczaj spędzam na prisonie/jailu. Lubię ten tryb, ponieważ według mnie jest to jeden z najlepszych trybów. Można kopać, jest ekonomia, ale można też się skupić na rozmowie z innymi i poznawaniu nowych osób.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Aktualnie mogę siedzieć popołudniami i wieczorami, gdy gra największa ilość osób przeważnie po szkole.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Poprzednią moją postacią była Atemena, troszkę pomagałam wcześniej administracji. O ile dobrze pamiętam ktoś z administracji kazał mi się wtedy zgłosić na rekrutację, ponieważ robiłam zdecydowanie za dużo ale akurat zrobiłam sobie wtedy sporą przerwę od mc.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Jestem osobą sumienną, rzetelną i komunikatywną. Aktualnie studiuje, więc mam sporo wolnego czasu, który mogłabym poświęcić na pomoc. Bywało się w innych administracjach i coś tam się potrafi. Woda sodowa nie odbije, jak i jeżeli się nie dostanę to nie strzelę tzw. fochem i nie przestanę grać, ani nie przestanę pomagać czy też rozmawiać z graczami.

Może i moje podanie nie powala na łeb na szyję, ale zawsze coś Tongue
Powodzenia wszystkim!
A no i zbliżają się święta, więc z góry Wesołych Świąt

Pozdrawiam, Kajojcia


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez Kajojcia - 13-12-2017, 07:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości