Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#82
Twój nick na serwerze: patryk20426
Wiek: 18
Zainteresowania: Gra na pianinie, keyboardzie, akordeonie, służby mundurowe i umundurowane, a także piłka nożna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Swoją przygodę na serwerze zacząłem kilka miesięcy temu.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej zależy mi na serwerze FreeBuild, ponieważ tak na prawdę tylko tam gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Jako, że zbliża się matura nie mogę spędzać przed komputerem całych dni. Aczkolwiek jestem pewien, że dziennie będę w stanie poświęcić serwerowi 1-3 godziny.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety nie miałem przyjemności.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam siebie za osobę opanowaną, kompromisową, unikającą konflikty - nie oznacza to jednak, że w przypadku zaistnienia kłótni od razu uciekam na drzewo - wręcz przeciwnie. Potrafię zachować zimną krew i pogodzić strony. Staram się być miły i kulturalny (nie zawsze mi to wychodzi - ale są to sytuacje, które mnie przerastają). Poza tym mam już swoje lata i potrafię okazać dojrzałość umysłowo-emocjonalną. Wydaje mi się, że na tym trybie brakuje helperów - jest ich nadzwyczaj mało i chociaż na samym serwerze gra mało osób (mniej więcej 0-25), to często pojawiają się kłótnie i problemy. Chciałbym bardzo dołożyć coś od siebie i poświęcić mój czas nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, a obiecuję, że nikogo nie zawiodę.

Dziękuję i pozdrawiam,
Patryk.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez patryk20426 - 22-12-2017, 03:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości