Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#58
Twój nick na serwerze: _BzykU_
Wiek: 17
Zainteresowania: E-sport, mechanika samochodowa, sport, informatyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad tydzień
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Classic PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Classic PVP (tylko ten tryb)
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie około 5/6 godzin z mniejszymi przerwami Wink
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Udało mi się ukarać 2 graczy z pomocą ZaboreQ. Pomagam graczom w ogarnięciu podstaw serwera. Wink
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Znam się na PVP (gram w MC prawie 6 lat, tylko i wyłącznie tryby związane z PVP) i jestem w stanie rozpoznać kto zakłada dobre strefki a kto ewidentnie posiada wspomagacze gry. Byłem członkiem administracji na wielu serwerach i posiadałem takie rangi jak m. in. Helper, Mod oraz Budowniczy. Znam się na swoim fachu i wiem co należy do moich obowiązków. Uważam się za miłą osobę (oczywiście też mam swoje granice), i bezpodstawnie nie obrażam czy bluźnie. Serwer ten bardzo przypadł mi do gustu, wczułem się w jego klimat. Z pewnością zostanę z nim na dłużej.
Jestem pomocną oraz sprawiedliwą osobą, oraz uważam iż każdemu należy się pomoc. Grając dziennie po 4/5h rzadko widuje helperów, dlatego uważam że powinienem zostać wybrany na Helpera, by zapewnić graczom spokojną grę bez cheaterów z przyjemna atmosferą. Wink

Mam nadzieję że powyższymi argumentami zdołałem was przekonać do siebie i moja aplikacja o Helpera zostanie rozpatrzona pozytywnie.
PS. Miłego dzionka życzę Wink  


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez M4RCO - 08-12-2017, 08:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości