Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#28
Twój nick na serwerze: Lisek061


Wiek: 13


Zainteresowania: 
Obecnie : rap, książki, minecraft i anime  Heart


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 
Od koło 7 miesięcy (na tym koncie, tak to grałem z 4 lata temu z rok i miałem przerwę 2 lata) 


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? 

Pvp classic  ponieważ uważam że na tym trybie najwięcej osób uzywa niedozwolone wspomagacze i używa wulgaryzmów 

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: 

Pvp classic

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 3h dziennie zależy od dnia :p
A w weekendy i gdy mam wolno  szkoły czasem nawet do 7h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zglaszalem duża ilość chetarow administracji na msg lub na forum  czasem też na ts. 
Również pomagałem początkującym użytkownikom tego serwera dając im jakieś eq lub wprowadzając o co chodzi w tym trybie itp 


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ jestem osobą bardzo doświadczona i umie rozróżnić czy gracz ma wspomagacze typu macro czy poprostu szybko klika również dlatego bo jestem osobą bardzo kreatywna i pomocna i myślę że sprawdził bym się na tym stanowisku Smile Chciał bym pomoc w rozwoju serwera i zmniejszeniu ilości cheaterow jak mnie wybierzecie to się przekonacie :p
Moja postać wyróżnia się z tłumu ponieważ jestem różny od innych  Bo nie błagam nikogo o soj i nie przejmuje się kogoś opinia i postępuje zgodnie z moim sercem i bardzo trudno jest zmienić moje zdanie pisze ze bardzo trudno bo jedna osoba jest w stanie zmienić moje zdanie jedna jedynajak na razie nikomu innemu to się nie udało :p jestem konsekwentny i dąże  do obranego celu nie ważne czy przyjaciel czy nie przyjaciel złamał regulamin trzeba upomniec a gdy się będzie to powtarzalo zgłosić na forum :p 
Życzę wszystkim powodzenia 
Pozdrawiam Lisek ;3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017 - przez Lisek061 - 02-12-2017, 08:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości